Wpis z mikrobloga

mam kolumny 5.1 do zestawu kina domowego
czy Amplituner Yamaha MusicCast RX-V479 obsluzy dobrze takiee glosniki 5.1? moge to miec w dobrej cenie, czy jest to dosc dobry wzmacniacz w ekonomicznej polce czy strata kasy?

#audio #kinodomowe
  • 21
  • 0
@Niedobry: nie mam budzetu ale cche cos z sensem kupic zeby nie wyszlo ze kupuje ferrar i podlaczam do jakis badziewnych kolumn (nie wiem czy mam z nizszej czy wyzszej polki w sumie???
@kimikini: To spoko cena jesli stan zadowalajacy. Wez. Sprawdz ile kolumny maja ohm. Jesli nie to... To tez wez i za 200-300 dokupisz kolumienki z OLX. I bedziesz mial spoko zestaw.
@kimikini: No niby 4-8 a Yamaha ma 6. Powinno zagrac. A jesli nie to mowie: Poczekasz chwilke i dokupisz sobie jakies fajniejsze glosniczki. To latwiej kupic niz sprzet.

Bierz i tyle. Ma Bluetooth, nienajgorsza moc, hdmi sradeemi... Nie jest to najnizsza polka ani zaden chinol. Nic wiecej "casualowo" nie potrzeba. ¯\(ツ)/¯
zy Amplituner Yamaha MusicCast RX-V479 obsluzy dobrze takiee glosniki 5.1? moge to miec w dobrej cenie, czy jest to dosc dobry wzmacniacz


@kimikini: to jest zabytkowy złom.
takie parametry na kolumnie

czy to cos niezlego?


@kimikini: jeżeli chcesz kupić te kolumny to nie rób tego, nie rób sobie krzywdy, to najtańsze/najgorsze co można kupić.