Wpis z mikrobloga

Ten cały Robert Mazurek to chyba jakaś najgorsza wywłoka dziennikarska.

Cytat z facebooka JKM:

P.red.Robert Mazurek zechciał podać swoją wersję nieudanego wywiadu:


http://tiny.pl/ql3hs

Wyjaśniam więc, że gdy stwierdziłem, że nie rozumie najprostszych rzeczy oświadczyłem, że koniec rozmowy. Gdy nadal usiłował zadawać >pytania – wstałem. Normalny człowiek, gdy gospodarz wstaje, rozumie, że to koniec rozmowy – a ten typ nadal siedział i zadawał pytania – nawet, >gdy stanąłem tyłem doŃ przy oknie i tak tkwiłem milcząc kilka długich minut, podczas których On zadawał kolejne pytania! W końcu podszedłem, >podsumowałem – wyraźnie mówiąc, że mówię prywatnie - wyciągnąłem rękę... i wreszcie się podniósł i wyszedł.


Stąd wniosek, że na to, by cham zrozumiał, że jest wyproszony, trzeba go wziąć za kołnierz i wyrzucić.


Uważam, że żadnego wywiadu nie było. W szczególności niczego nie autoryzowałem, i nie ponoszę odpowiedzialności co p.Mazurek sobie >wyobraża n/t moich poglądów.


Informację, że chce to zamieścić jednak jako wywiad, traktuję jako dowód, że dostał po prostu zlecenie na mnie – i musi się z tego za wszelką >cenę wywiązać, bo nie dostanie premii.

#jkm #krul #bekazlewactwa #polityka #gorzkiezale
  • 7
@Frank_Horrigan: z Korwinem jest taki problem, że generalnie wszystkie tezy oprócz jego są dziełem socjalistów. Więc jeśli dziennikarz prowadzący z nim wywiad lekko odstaje od ideału, to wywiadu nie będzie. Do tego Krul ma już swoje lata; spróbuj przekonać do swoich racji swojego dziadka mającego 70+ lat. Albo chociaż popolemizować z jego przekonaniami w ramach konstruktywnej rozmowy. Życzę powodzenia.
@benzenhauer: jak się robi wywiad, to chyba zadaje się pytania, a nie przekonuje do jakichś racji? Dziennikarz powinien starać się zrozumeć punkt widzenia i go rzetelnie opisać. Bawiłam się na studiach w dziennikarstwo i zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi.