Wpis z mikrobloga

@Najedenraz: ale cring ówa ja je bie xD nawet jakby mówił to jakich chad z filmów, to te laski by reagowały dziwnie xD Mówi o rzeczach, o których każdy wie, ale w zbyt bezpośredni sposób przez co wychodzi na dziwaka, a do tego jest mega desperacki. Z chuopską mordą nie ma szans z nikim pogadać choć przez chwilę
@Najedenraz: Już myślałem, ze to kolejny depresyjny filmik z "its over", ale się myliłem.
Jest gorzej. Końcówka pokazała, że to kolejny sprzedawca marzeń (nie chodzi, że sprzedaje kursy bo nie sprzedaje), który próbuje wcisnąć realizację w zasadzie czegokolwiek i przymusić do tego poczuciem winy.
Oczywiście "magiczne" przemiany pokazane gdzieś w 4:30 mają sprawić, żebyśmy uwierzyli w magiczne działanie stosowanych technik (pytanie co zrobiły demonstrowane osoby, bo wątpię, żeby na każdej z
@Little_Makak: Jak się pytałem ortodontki to powiedziała, że słyszała o tym, ale to bzdury.
Ja sam próbowałem (przez jakieś 2-3 lata) i dupa, a próbowałem z aparatem ortodontycznym.
@Little_Makak: Widziałem wypowiedzi lekarzy, którzy mówili, że to nie do końca poprawna pozycja (a bardziej nie "tak" jak wciskają redpillersi), ale fakt - nie jest chyba niezdrowa (choć i tutaj słyszałem głosy krytyki również od lekarzy).
Drugi przykład jest jakiś skrajny. Chyba trzeba się postarać, żeby uzyskać taki efekt jak "na początku", tym bardziej w porównaniu z natychmiastową zmianą.
Pierwszy przykład widziałem cały filmik - chłop po prostu dojrzewał.
Drugi przykład jest jakiś skrajny. Chyba trzeba się postarać, żeby uzyskać taki efekt jak "na początku", tym bardziej w porównaniu z natychmiastową zmianą.

Pierwszy przykład widziałem cały filmik - chłop po prostu dojrzewał.

@Eteres Co? niby polskie słowa ale nic nie zrozumiałem.
@Eteres:

Drugi przykład jest jakiś skrajny. Chyba trzeba się postarać, żeby uzyskać taki efekt jak "na początku", tym bardziej w porównaniu z natychmiastową zmianą.

Jesteś świetnym dyskutantem jak moja siostra albo jak Cartman z South Parku
@Najedenraz

To takie male przypomnienie dla nas dlaczego nie warto tracic czasu, sil, radosci i pewnosci siebie na proby podrywu. Tak to aie konczy za kazdem razem.

Na samym kanale sa brutalniejsze filmiki. Na jednym nawet jest nagranie gdzie azjata nagrywa vloga, ze dzisiaj spotka sie z dziewczyna, z ktora randkowal online od dwoch lat. Do czego doszlo na spotkaniu? Skwasnialej twarzy dziewczyny, wymuszonego przytulenia i zakonczenia relacji xD.