Wpis z mikrobloga

  • 2
@shroon: Pojechał jako młokos na wieś i wrócił z rówieśnikiem. I tak zostało, że mam min 2 koty. Co do Kuby to wyprowadzany był na smyczy i robił minimum 2km co noc. Więc miał zapewniony ruch, żarcie i towarzystwo. Łobuz przez 16 lat nie korzystał z kuwety tylko wyłaził na smyczy na miasto. Dopiero w poprzednim roku z wiekiem i problemami ze stawami, przekonał się, że kuweta jest lepsza niż 3
@shroon Możesz go nauczyc spacerów na szelkach. Jak od małego będzie z tym oswojony to pokocha taką formę spacerów. Pytanie tylko na ile jesteś odpowiedzialny by wziąć zwierzaka. Koty chodzą własnymi drogami, ale są też pieszczochami i wymagają poświęcania czasu i uwagi. Nie znoszą być dlugo same.
Aż mnie dziwią te statystyki wykopowe, ile osób znałem co miały kitku to mówiły że kot max 12 lat żył


@Hazadeflux: bo o koty trzeba dbać, żeby długo żyły, a ci co piszą o swoich kotach zazwyczaj mają takiego #!$%@?, że dbają ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Mój Miś przyszedł do mnie w wieku 7 lat. Poprzedni właściciel zabrał go do weterynarza tylko raz, kiedy kot był w
@Hazadeflux

@Wolvi666: Aż mnie dziwią te statystyki wykopowe, ile osób znałem co miały kitku to mówiły że kot max 12 lat żył (chociaż oni najczęściej wypuszczali koty do ogrodu) a tu widzę dużo osób pisze że kot 15+ lat żył. Tak po za tym to trzymaj się i przygarnij jakiegoś futrzaka jak masz możliwość.


Moje mają 13 i 14 a to rasowe. Wszędzie mówią że rasowe krócej żyją.