Wpis z mikrobloga

@Skorvez_957_: legit: https://twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1479734231483965443

To mnie rozwala, wcześniej nosili chusty i maski na marszach ONR ale jak przyszedł kuwit to maseczki i chusty be.


@Skorvez_957_: Ja jeszcze pamiętam, jak na początku pandemii dla Konfederacji covid to była poważna choroba a zagrożeniem były teorie spiskowe (pic rel) Zresztą wtedy różna szuria bała się, że rządy celowo nie mówią nam całej prawdy i bagatelizują wirusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JPRW - @Skorvez957: legit: https://twitter.com/KONFEDERACJA/status/147973423148396544...

źródło: FMEqI8dWUAY8vsj

Pobierz
@JPRW: szkoda że nie mogę już wyszukuwać postów foliarzy z marca 2020 wtedy miał być groźny wirus który zabije wszystkich połączony z 5G i biolaby a potem narracja się zmieniła do nie ma wirusa, widzi tu pan wirusa bo ja nie widzę
@JPRW: przecież to jest karykatura czyli wyolbrzymienie. Każdy z tych elementów w takiej lub innej formie gdzieś występował. Już #!$%@?ąc od tego jak długo by trwał ten cyrk gdyby nie Omikron.
@mocarny_knur: no tak, socjalizm z elementami nacjonalistyczni stąd socjalizm narodowy nie mylić z Hitleryzmem kojarzyć bardziej z Sanacją. Mamy pełno grup narodowych ale generalnie czy to Konfa (RN) czy ONR większość ma podobną wizje gospodarki do Pisu - silnie scentralizowane państwo, upaństwowione, państwo to my czyli partia, wolny rynek be i rozszerzyć programy socjalne. ONR-y i inne takie są (chyba) mniej prorosyjskie a Konfę próbował cywilizować Korwin ale nie wyszło.
O
@Skorvez_957_ ja nie oceniam przekonań ani wierzeń narodowców, mówię tylko że nie po drodze im z konfa jeśli chodzi o rynek.

Co do prorosyjskosci, nacjonalizm polski tradycyjnie opiera się na dyplomacji z stronę wschodu. Już od caratu i Dmowskiego
@mocarny_knur: Narodowcy obecnie są o wiele głupsi niż ówcześni, dzisiejsi może niekoniecznie będą popierać Rosję ale co szkodzi powielać narracje kiedy pasuje (LGBT, zla unia, itd.) No i dzisiejsi narodowcy są średnimi patriotami a ówczesna Endecja to byli bohaterowie walczący z despotyzmem Sanacji trafnie rozpoznający bolączki narodu. Teraz nie ma patriotów, są bo uliczni krzykacze.
Konfa to narodowcy i Brauniści lekko podrasowani przez Korwina. Brauniści o dziwo jeszcze dopuszczają jakąś formę
@mocarny_knur: Bo wielki patriota i geopolityk Roman Dmowski na tle miernoty marszałka. Do tej pory nie mogę nadziwić się jak skubany wiedział kim są Ukraińcy, kim są wrogowie i że Chiny staną się największą potęgą. Nie przewidział jednego że zachód nas zdradzi dwa razy...
Dość dobrze masakruje dzisiejszą rosyjską i niemiecką propagandę co świadczy że niewiele się zmieniło. Dmowski patriota, narodowcy uliczni krzykacze, Sanacja= lekka dyktatura.
Wtedy też łatwiej było być
@JPRW ale wiesz ze to były pierwsze dni tej plandemi? na każdym kroku pokazywali katastrofę z Bergamo z 2012r. dopiero podczas robienia z ludzi idiotów się opamiętali :)
@niecodziennyszczon:

Musisz ich zrozumieć. Strasznie mocno rozbiło ich psychicznie to, że musieli założyć na gęby maseczki i trochę ponosić w przestrzeni publicznej.

Ludzie przyzwyczajeni do zamordyzmu - Polacy. Napluj im w twarz a się będą cieszyć.

Nie rozumiesz, że wszystko to było nielegalne (m.in. niszczenie ludziom biznesów czy wymuszanie maseczek na twarzy)? Nie tylko było nielegalne ale również z dupy wzięte - maseczki kompletnie nie pomagały. No, ale łatwiej zgiąć kark