Wpis z mikrobloga

Park Jurajski - 30-lecie - moja animacja numer 1 (z 5) zrobiona na zlecenie LEGO i Universal Pictures. Trochę tekstu na moim blogu LEGO.

Wrzuciłem znalezisko też z filmem - https://wykop.pl/link/7351531/moja-animacja-na-30-lecie-parku-jurajskiego-zrobiona-dla-lego-i-universal-pictur

Zapraszam do obserwowania ( lub blokowania jak ktoś ma taką potrzebę ;) ) tagu #legokalais . Trafiają tam wszystkie mirko-posty z moimi LEGO-twórczościami.

#lego #tworczoscwlasna #mojezdjecie #hobby #zainteresowania

P.S. Można też folołingować i łoczować na insta, fejsie oraz flickr
Kalais - Park Jurajski - 30-lecie - moja animacja numer 1 (z 5) zrobiona na zlecenie ...
  • 4
  • Odpowiedz
@Kalais: Jest spoko ale jest parę niedociągnięć:

1. Gość na drabinie powinien się ruszać, że niby coś naprawia a jak wlatują dinozaury powinien też gdzieś uciec.
2. W 0:25 mogłyby się jednocześnie witać obydwie pary. Tak jedni czekają na drugich.
3. Ludziki mogliby uciekać z rękami podniesionymi do góry. Większy dramatyzm. I nie równym marszowym krokiem tylko niejednorodnie. Raz przyśpieszać a raz lekko zwalniać.
  • Odpowiedz
  • 1
@bylembordo: @mirabelka2137 Tak, LEGO z Danii to zleca. Bezpośrednio, mam swoje studio i od czasu do czasu robimy takie fajne rzeczy :)

@Saddam_Husajn Ciekawe uwagi :) dzięki.
1. Gościu się ruszał na początku, ale zostało to usunięte, bo odciągał za bardzo uwagę od ważniejszych rzeczy. Został tam taki mini dowcip, że w każdym ujęciu ma inny przedmiot, zupełnie nie nadający się do naprawy ściany, jak np. konewka.
2. Masz rację, ale
  • Odpowiedz