Wpis z mikrobloga

@#!$%@? Ponad 1300 zł miesięcznie to ochłapy xDD To, że ona nakradła miliony ze skarbu państwa jak wszyscy pisowcy to nie znaczy że każdy ma taką możliwość, ludzie nie lubią takiego oderwania od rzeczywistości u polityków
@622xc: ale ja się nie targuje, ja mówię jakie są fakty. Faktem jest że obiecali co innego, a dali co innego, czyli był to postulat populistyczny za nasze pieniądze, za pieniądze podatników, którego nie mogli nawet spełnić mimo że mają pełną nad tym kontrolę.
@Zeudos Nie mieli pełnej kontroli, bo audyt w ministerstwie mogli zrobić dopiero po wyborach. A postulat nie jest populistyczny, bo podwyżka dla nauczycieli to inwestycja w przyszłość państwa.
@622xc: biorąc pod uwagę jak żałosny poziom nauczania przedstawia spora cześć z tych nauczycieli, jak pracują po prostu jak maszyny które dukają ten program, śmiem w to wątpić. Pieniądze nie rozwiążą czegoś co jest przede wszystkim błędem systemowym i tego jak zorganizowane jest całe szkolnictwo od przedszkola do studiów.
@walciak: no i tu jest właśnie problem... bo ambitne jednostki i tak nie mogą robić nic poza ramami programowymi, więc co z tego że są ambitni skoro ich ambicje są zabite od razu przed system?