Wpis z mikrobloga

@masz_fajne_donice: Z takiej pojedynczej statystyki to równie dobrze mógłbyś sobie wyciągnąć wniosek, że mężczyźni nie są w stanie znieść, że kobieta jest od nich bogatsza i przez to dochodzi do rozwodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice To kobieta ma problem z mniej zarabiającym mężczyzną a nie na odwrót. Raczej facet by chciał żeby jego kobieta też odnosiła jak największe sukcesy problem jest taki że to się obróci przeciwko niemu w pewnym momencie
  • Odpowiedz
Poza tym mężczyźni nie mają problemu z bogatszą kobietą - mają problem ze znacznie lepiej zarabiającymi. Jak wygra totka i się podzieli 50:50 to nikt by nie miał problemu.


@masz_fajne_donice: No właśnie - tu cały problem jednak. Jak dotychczas facet utrzymywał dom, a nagle bogactwo pochodzi od kobiety, to mogą się relacje pozmieniać. Z resztą, ja nawet nie mówię, że tak jest, tylko że z tej statystyki nie musi jeszcze
  • Odpowiedz
No i wszyscy zadowoleni ( ͡º ͜ʖ͡º) najważniejsze to być świadomym, wtedy nie spotka nas rozczarowanie


@kiszczak: Nie sądzę żeby mężczyźni twierdzili że wygląd się dla nich nie liczy. To kobiety twierdzą że nie chodzi o pieniądze.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice Wielokrotnie słyszałem mężczyzn twierdzących, że wygląd przemija, a liczy się tylko wnętrze. Tak samo wielokrotnie słyszałem kobiety mówiące wprost, że nigdy nie zwiążą się z gołodupcem. Jak widać, to co Ci się wydaje że kobiety czy mężczyźni twierdzą nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, a jest tylko jej twoją osobistą interpretacją ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kiszczak: Jak pisałem pojedynczy przypadek nie jest zbyt istotny. Chodzi o ogół. Jak ty znasz kobiety które przyznają że szukają partnera ze względu na pieniądze i mężczyzn którzy twierdzą że szukają partnerki niezależnie od jej wyglądu to jest anomalia a nie norma.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice To samo mogę powiedzieć o Twoich stwierdzeniach: jeśli twierdzisz, że znasz mężczyzn którzy twierdzą że wybierają partnerki tylko na podstawie wyglądu to jest to anomalia, a nie norma ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz