Wpis z mikrobloga

Wróciłem z kolejnej randki i znowu to samo... Zero zainteresowania z jej strony, robiłem co mogłem, brak czegokolwiek pozytywnego, postawa "zabawiaj mnie". I mam pretensje głównie do siebie, bo jak głupek uwierzyłem reklamom. Lubię sobie pograć na telefonie, jak chyba większość osób. Często pojawiają się reklamy kilku popularnych gier, w których właśnie koleś idzie na randkę z laską, ona go pyta, na którym jest levelu tej gry, on jej pokazuje na jak wysokim, a ona jest zauroczona i zafascynowana. Pościągałem te gry, wbiłem naprawdę wysoki level i jak do tej pory żadna laska z tindera i badoo o to nie zapytała. Kilka razy sam pokazywałem im moje rekordy, ale ich reakcja była jak na jakiegoś creepa. Reklamy kłamią, bo wcale na dziewczynach nie robią wrażenia wysokie osiągnięcia w grach mobilnych. Teraz było tak samo, a ona wręcz mi powiedziała "nie obchodzą mnie gry to dobre dla dzieciaków". I to nie jakieś piękności, jak z reklam tylko laski 3-4/10 maks. Chciałem się wyżalić i tyle.

#mmfeedx #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #blackpill #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
@nanotecz: It is over for #wrocilizrandkiiznowutosamozerozainteresowaniazjejstronyrobicomoglibrakczegokolwiekpozytywnegopostawazabawiajmnieimająpretensjegłówniedosiebiebojakgłupekuwierzylireklamomlubiąsobiepograćnatelefoniejakchybawiększośćosóbczęstopojawiająsięreklamykilkupopularnychgierwktórychwłaśniekoleśidzienarandkęzlaskąonagopytanaktórymjestlevelutejgryonjejpokazujenajakwysokimaonajestzauroczonaizafascynowanaościągalitegrywbilinaprawdęwysokilevelijakdotejporyżadnalaskaztinderaibadoootoniezapytałakilkarazysamipokazywaliimswojerekordyaleichreakcjabyłajaknajakiegoścreepareklamykłamiąbowcalenadziewczynachnierobiąwrażeniawysokieosiągnięciawgrachmobilnychterazbyłotaksamoaonawręczimpowiedziałanieobchodząmniegrytodobredladzieciakówitoniejakieśpięknościjakzreklamtylkolaski3-4/10makschcielisięwyżalićitylecels
  • Odpowiedz