Wpis z mikrobloga

Spotkałam ostatnio tutaj hejtera który mówił że shitcoin który kupiłam jest #!$%@? warty. Marudź dalej, ja jade na fajne wakacje. Połowa zysków leci do portfela a reszte trzymam niech sie dalej mnoży. Nie dajcie się innym, róbcie co chcecie bo z takim podejściem do życia jakie mają wykopki to nic w życiu nie zrobicie. Oczywiście uważajcie w shitcoinach bo 90% to scam. Ale im mniejszy marketcap tym większa szansa na pomnożenie hajsu. Ja miałam szczęście bo trafiłam na $CHURRO bardzo szybko i kupiłam za grosze. A teraz sie troszke pomnożyło 🫣. Przysięgam to ostatni shitcoin jakiego mam XD nic więcej nie kupuje. Życia sobie za ten hajs może nie ułoże, dlatego daje szanse i czekam dalej. Pozdrawiam hejterów. CHURRO: https://dexscreener.com/solana/beikqcbesdxhqfx1esyihrtgtxveztm6qxxpxrwuzuik #kryptowaluty #shitcoin #gielda
nicknamee - Spotkałam ostatnio tutaj hejtera który mówił że shitcoin który kupiłam je...

źródło: Messenger_creation_bbf93bce-a477-48b1-83a6-7e4c94fee0a7

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nicknamee: W sensie opylisz tego za 10k? Nie widzę, żeby to był zbyt głęboki rynek. Da radę taką ilość w ogóle upłynnić? Ciekawy jaki będzie miało to wpływ na cenę
  • Odpowiedz
  • 7
@nicknamee xD

Parę lat jestem na tym rynku. Ostatnio znajomemu przypomniałem, że znowu krypto ożyło. 4 lata temu był hurra optymistyczny jak kupował podobne shity, bo to poleci TOOo MOoon xD

Nadal jest -90% w plecy.

Moja rada sprzedaj jak najwięcej a potem uplynnaj stopniowo. W perspektywie kolejnych miesięcy nic innego się nie liczy jak coiny z top 20.
  • Odpowiedz
@nicknamee:
gratulacje, na shitach można zrobić nawet miliony usdt ale żeby to upłynnić to taki shit musi wejść na dużą giełde.. Z kwotą jaką masz teraz obejdzie się bez giełdy, ale wiadomo sprzedawać trzeba stopniowo.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nicknamee bo jest #!$%@? warty, polecasz go przy 2mln mc. Co z tego że kupiłeś wcześniej i zarobiłeś? Dalej wszystko idzie o to że polecasz go w aktualnej chwili.
  • Odpowiedz
  • 0
@aversxx: naganiać wykopków którzy to kupią za jednego dolara? Nie ma sensu, daje info tym którzy chcą zarobić troche hajsu. Widze że nie wy ale kilka osób pewnie sie znajdzie
  • Odpowiedz
@nicknamee: zarobić? Przeciez stało soę dokładnie to o czym wyżej napisał @aversxx i kazdy kto po tym wpisie "chcial troche zarobic" jest juz 50% w plecy. Na szitach mozna zarobic, ale gadanie o jakich super perspektywach bo kiedys jakis typ kupił jest bez sensu ¯\(ツ)/¯. To jest jakis mikrotoken o gównianej płynności którego szansa na dalsze wywalenie w kosmos to 0.1%, a piszesz jak o niemal pewnej metodzie zarobku.
  • Odpowiedz
@nicknamee radzę ci to sprzedać jak najszybciej, ja już się nauczyłem, że po zrobieniu 30k USD z 100 USD więcej się nie wyciśnie i miesiąc później moje shity spadły do zera xD
  • Odpowiedz