Wpis z mikrobloga

JA #!$%@? MIRASY XD NIE UWIERZYCIE, co mnie spotkało z tym żarciem z azjatyckiej knajpy. Zamówiłem se, czekam, czekam, a tu kurier dzwoni, gada po swojemu, ja nic nie kumam, ale myślę "spoko, jedzenie leci". No i przyjeżdża typ, a tu proszę - zamiast obiecanej uczty, wręcza mi jakieś instant danie, prosto z Carrefour Express, warte jakieś 15 zł, #!$%@?, xDDDd. Czekasz na sztos jedzenie, a dostajesz gówno w pudełku.
To jak zamówić ekskluzywną divę z Roksy, a przyjeżdża Ci pasztet 50+. Myślisz, że będzie lux i blask, a tu zonk, totalny zawód.
#glovo #pyszne #jedzenie #wtf #heheszki
BrianEno - JA #!$%@? MIRASY XD NIE UWIERZYCIE, co mnie spotkało z tym żarciem z azjat...

źródło: comment_1614101357w6bqTB7wCGATU0ZF86tsev

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
A ten rachunek na 14.99 to za co?

Tak bardzo ci nie posmakowało, że aż poszedłeś do sklepu i kupiłeś drugie, czy zapłaciłeś 14,99 pln za żarcie na dowóz i spodziewałeś się uczty? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@BrianEno Kiedyś znajomy otworzył pizzerię i sprzedawał tam donatello z lodówki, były standardowe pozycje za 30zł chyba i pozycje "premium" sporo droższe. Premium to była 4 sery z jakimś tam dodatkami. Klienci byli zachwyceni, a interes się nawet nieźle kręcił. Niestety przez pandemię biznes zdechł
  • Odpowiedz