Wpis z mikrobloga

@jestemtunew: @jombsik wg JSW musi to zrobic bardzo szybko. Znane są przypadki odrzucenia reklamacji bo ktoś wykonywał inne działania na koncie zanim napisał reklamacje a wg ich regulaminu powinien to zrobić niezwłocznie :D
Zwlekał, klikał po platformie, wylogował się, zalogował, inne zlecenia realizował :D
@Kapa3991: @jestemtunew: @Goronco @widmo82 ja reklamowałem usdpln, odpisali, że jest kolejka zleceń i wszystko dobrze zrobili, ja im odpisałem, że wiem jak działa rynek, ale cena jest z dupy i takiej nie było, to odpisali na moje odwołanie, że takie były zlecenia i elo. Okazało się, że na usdpln częściej się pojawiają takie cuda. Teraz jestem na etapie pisania pisemnego przedsądowego wezwania do zapłaty. Ja poważnie rozważam pozwanie xtb, bo
Vateusz23 - @Kapa3991: @jestemtunew: @Goronco @widmo82 ja reklamowałem usdpln, odpisa...

źródło: 9223d11caa7e74dacf26735c206ef973e9c46ecb47b63a4efc9f2bff85546d34,w800 (1)

Pobierz
@jestemtunew: ja ich wezwałem do przedstawienia danych od dostawc, nie odnieśli się do mojego wnoisku. Może tych elektronicznych reklamacji nie traktują poważnie, może pisemna pomoże, a może dopiero zobowiązanie sądu. Zobaczymy :)