Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady w zmontowaniu materiału video w Adobe Premiere 2020. Mam 6 materiałów video - cztery z GoPro, jeden z Samsunga i jeden z Oneplusa. Próbuje skleić wszystko narzędziem "create multi camera source sequence" ale niestety Adobe skleja mi 5 z 6 materiałów video - cały czas pomija jedno video z środka nagrania z kamery GoPro wyświetlając błąd "could not synchronize one or more clips in the current selection because a match could not be found".
Zupełnie sie na tym nie znam i robię to na tutorialach z YT, ale niestety kończą mi się pomysły jak problem opisać, a co dopiero rozwiązać. Czy ma ktoś chwile kto ogarnia Premiera żeby wytłumaczyć mi w czym leży problem?

#adobe #adobepremiere #pytanie
  • 3
@oL3kkkk: Nie znam odpowiedzi na twój problem, ale zakładam, że synchronizacja klipów działa na podstawie ścieżki audio i jeśli w tym klipie różni ona się za bardzo od pozostałych to się nie udaje.
@sm_m pewnie tak, a znasz może odpowiedź jak do części materiałów z multicamu dorzucić jeden ręcznie i dalej zachować opcje wybierania z której kamery ma być obraz?