Wpis z mikrobloga

Ja od tego wczorajszego wyrwanego procesora. Przeżył. Mam już nowe chłodzenie xD mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Jeszcze czeka na mnie montaż wentylatorów ale to już dam sobie radę.
#pcmasterrace
  • 8
@L3gion: Akurat to robiłem już parę razy xD Mogę jedynie zapytać co zrobić jak zabranie gniazd na płycie.
Ale z tym przyklejonym procem to farsa. Obejrzałem kilka filmików na yt i na żadnym nikt się tak nie mocował jak ja musiałem. Schodziło im od razu.
Mogę jedynie zapytać co zrobić jak zabranie gniazd na płycie


@Vadzior: użyć wentylatorów z odpowiednim rozgałęziaczem albo kupić taki rozgałęziacz osobno.

Ale z tym przyklejonym procem to farsa


Zupełnie jakby płyta z prockiem i chłodzeniem leżała u nich miesiącami na magazynie. Bo świeża pasta tak się nie zachowuje.

@Vadzior: Może to był termopad? AMD chyba kiedyś dawało na boxowego chłodzenia takie. Jeśli to było boxowe chłodzenie to znasz odpowiedź, żadna pasta nie była kładziona tylko to co było przyklejone na radiatorze.
nawet tak na boki wypchnięte


@Vadzior: ale to wlasnie ma tak wygladac, ludzie ktorzy daja za malo a potem placza z tempy za wysokie, a przed zdjeciem coolera najlepiej dobrze wygrzac proca, zarzucic mu jakiegos loopa cinebencha 30minut to wtedy zejdzie jak maselko