Wpis z mikrobloga

@Recydywa:

Pomyliłeś coś i to srogo. Obstawiam tabletki...

Wg telewizora to ci bez preparatów mieli wymrzeć, taki armagedon wg grzesiowskiego.
No i kiedy? Bo nie wiem czy brać nowy telefon na 2 lata.
@Recydywa:

Aa kolega to z tych widzę.
W teorie spiskowe to wierzymy tylko wybiurczo, jak widzę i grzesiowski covidowy armagedom juz koledze nie pasuje.
No tak, to przecież był tylko covidowy ekspert od gadania głupot łatwowiernym i nie ważne jest, gdy coś sie nie sprawdzi.
Miłego wieczoru.
@velmar Żaden kolega, pupciu, co ty mi z jakimiś nazwiskami wyjeżdżasz. Nie każdy idzie przez życie pałując sie ja to go rzomd i media gnembiom, mając wypieki na policzkach bo ktos coś tam gdzieś powiedzial. BO PAN GRZESIAKOWSKI POWIEDZIAŁ. Nie ma nic bardziej żenującego niż facet w zachodnim, demokratycznym świecie który czuje się uciśniony i płacze że jest ciemiężony. Taki cichy kwik bezradności. #!$%@? w rurkach na ekstremalnej prawicy. Szkoda takich smutasków,
@Recydywa:

Ładne wypracowanko.
To ty sam czy praca zbiorowa?
Uciekłeś od sedna, czyli armagedonu z powodu covida dla niezaszczepionych.
Niewygodne, prawda?
Aa fakt, owsiakowi nie daje. Resortowe dzieci komuchów omijam z daleka. Taki nawyk.
@velmar pupciu, ale to ty uwierzyłeś jak małe dziecko w ten armagedon. Ja i ludzie z mojego otoczenia funkcjonowaliśmy całkiem sprawnie. Kto miał dużo starszych osób w domu szedł na szczepienie, kto nie chciał iść nie szedł. Ja się zaszczepiłem bo musiałem na przestrzeni kilku miesięcy latać kilkanaście razy, nie balem sie szczepienia ani jego braku, ja wiekszosc społeczeństwa. Płaczesz jeszcze długo po pandemii a cały świat poszedł do przodu. Niewygodne? Mordo,
@Recydywa:

Fajne rzeczy piszesz.
Na kazdy temat masz takie ciekawostki?
Uwierzyles w wielka pandemie wlasnie przez takie autorytety jak Grzesiowski i tv.
Teraz wyparcie ci kaze walczyc jak lew z ludzmi, ktorzy tego nie lykneli.
Powodzenia, bez odbioru, mireczku.
@Recydywa:

Byly 2 przepowiednie:
1. Wszyscy umra bez szczepionek
2. Wszyscy umra przez szczepionki

Normalny wie, ze obie to bzdura, ale polglowek wierzy, ze jedna z nich jest prawdziwa.
Dobrze pamietam, ze wysmiewasz tylko jedna z nich, a wspominanie o drugiej cie irytuje i dlatego przystapiles do ataku?
No no pogratulowac polotu.
Ty tak z siebie czy dorabiasz w trolowni?
@velmar jakich moich? Przecież ty masz psychozę ziomuś, pandemia dawno za nami a ty dalej żyjesz w bajce. Załóż kask bo życie jest takie straszne i tak cię ciemiężą. A nie, wait, wygląda ja to że świat poszedł do przodu a ty dalej walisz pod pandemię.
@Recydywa:

Dziwne, to ty tu pierwszy wyskoczyles do OPa z jakims glupim tekstem o teoriach spiskoeych, wiec ja sie wtracilem z zapytaniem o armagedon.
Cos mieszasz.
Narson