Wpis z mikrobloga

Z jednej strony AFD mogłoby zaprzestać imigracyjne szaleństwo w Niemczech i Europie, z drugiej są prorosyjscy. Przydałyby się partie antyimigracyjne i antyrosyjskie na zachodzie.

#polityka
  • 26
  • Odpowiedz
Chodzi o skale.


@gorzki99: Z danych, które czytałem, imigranci popełniają mniej przestępstw niż autochtoni. Jeżeli przywołujesz argument skali, to ona przemawia jeszcze bardziej dla imigracji

A jak miala zareagowac?
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kalesonny: opowiadasz bajki, ci co migrują wydają na to sporo hajsu i nie są bezradnymi osobami, tylko świadomymi, robienie z nich biednych ludzi to właśnie traktowanie ich z góry. Uważasz się lepszy od nich co?

Jak za kilkadziesiąt lat ma być problem, to niech uciekają do RPA, tam będzie spoko klimat ;)
  • Odpowiedz
opowiadasz bajki, ci co migrują wydają na to sporo hajsu i nie są bezradnymi osobami, tylko świadomymi, robienie z nich biednych ludzi to właśnie traktowanie ich z góry. Uważasz się lepszy od nich co?


@Wynoszony: Nie i nie.
  • Odpowiedz
już ktoś Ci przytoczył konwencję Genewską.

@johny-kalesonny: i prosilem zeby sie nie powolywac na dokument ktory niejako gloryfikuje lamanie prawa. Nielegalne przekroczenie granicy JEST ZLAMANIEM PRAWA. Tak czy nie? Bo od tego powinnismy zaczac. Od odpowiedzenia sobie na pytanie czy przejscie przez granice "przez plot" jest zlamaniem prawa czy nie jest. Jak to ustalimy to mozemy rozmawiac dalej.

Tymczasem ta konwencja mowi mniej wiecej "no i uj ze ktos zlamal prawo - nie masz prawa go wywalic". Przykro mi ale to do mnie nie przemawia. Co nastepne? Jak Ci zlodziej wejdzie na chate to masz mu dac wszystko co masz i tyle? Usprawiedliwianie lamania prawa nie jest dla mnie prawem.

Przyczyna-skutek. Jesli ktos NIELEGALNIE znajduje sie na moim terenie to mam go prawo wywalic. Zadne lewackie przepisy nie zmienia tego ze znalazl sie NIELEGALNIE. Wiec to on zlamal prawo. Jakby go nie zlamal (uzyl przejscia granicznego) to bym go nie
  • Odpowiedz