Wpis z mikrobloga

@lynxmr: najlepsze to coś w stylu twój wzrost(dodaj sobie 2cm więcej i tak tego nigdy nie zweryfikuje) i coś z humorem typu lubię blondynki/pizze/piwo/kisiel/schabowy. Jak zaczniesz pisać coś więcej w opisie to i tak nic to Ci nie da, laski mają tyle wiadomosci na tinderze ze nawet nie patrzą w opisy
  • Odpowiedz
  • 1
@FajnyTypek: najkorzystniej by było wstawić zdjęcie innej osoby :D albo jakiś kurs z photoshopa, bo coś jest nie tak. Dajecie zdjęcia samej mordy czy też sylwetki?
  • Odpowiedz
@lynxmr: Na tinderze najwazniejszą rzeczą jest twoje zdjecie, ktore im się pokazuje przy swipowaniu. Nawet jak masz kilka zdjęc w profilu to 90% lasek ocenia Cie tylko na podstawie tego zdjecia w ciągu pół sekundy. Później gdy juz masz matcha ważne jest jak zaczynasz rozmowę, aby wyróżnić się w tłumie spamu. Do sukcesu na tinderze potrzeba dwóch rzeczy dobrych zdjęć i gadki. Zdjecia zawsze mozna poprawić, a gadke podszkolić.
  • Odpowiedz
@lynxmr: Ja kiedyś pisalem z laskami z fejk konta. I tak się jej ze mną dobrze pisało, ze chciala mnie poznać mimo ze bylem fejkiem.
Teraz są takie aplikacje, ze nie trzeba znać photoshopa, a to że poprawiasz sobie zdjecie to dobrze bo tylko idiota by nie skorzystał, aby lepiej wygladać. Ja mówię tu o wygładzeniu, kadrowaniu, usunięcia niedoskonałości, polepszenia jakości zdjecia. Jak masz dobrą sylwetke ktorej sie nie wstydzisz to
  • Odpowiedz
  • 0
@mati1990: też mi się wydaje że dobrze widać opis. Najgorsze jest to że jak założę nowe konto to na początku jest w miarę bo pojawiają sie jakieś lajki, ale jak wykorzystam polubienia to wszystko zdycha... pewnie chcą kasę wyciągnać na premium od stulejarzy
  • Odpowiedz