Wpis z mikrobloga

K… skończyłem studia fizyka ą ę tylko po to byście wiedzieli, żeee oo ooo ŻE JESTEM MĄDRY i k… nie udało się ;-( wciąż co rusz muszę o tym wspominać przypominać gdyż nadaje mi to poczucie wartości. K….. kariera w canalplus mimo mojej doskonałości nie pykla :-(((((( kanał na #youtube niestety mimo mojej doskonałości i ukończonych STUDIÓW Z FIZYKI HELLO! Nie pykło :-( ludzie z niezrozumiałych mi przyczyn nie chcą mnie oglądać tak jak tego (tfu) stanowskiego wrrrr jak ja go nienawidzę!!! Niestey… praca u niego jest moją ostatnią szansą. Słucham???? Ile mam lat??? 47 a co?
No tak teraz akurat zacząłem pracę u stanowskiego to moja ostatnia szansa zanim nie pójdę do normalnej pracy a zaznaczę że skończyłem fizykę HELLO :-/ czy jestem klakierem??
Absolutnie. Ja poprostu mam w 99% identyczne zdanie z moim właścicielem nowym- co w tym złego???? To moja ostatnia szansa. Musi się udać. Przecież wchodzę mu w tyłek. To się musi udać. Nie chce być znów bezrobotnym :-(((((
#patologiazmiasta #kanalsportowy #canalplus #dziennikarstwo #przegryw #rudzki #lastchance #pracbaza
A.....i - K… skończyłem studia fizyka ą ę tylko po to byście wiedzieli, żeee oo ooo Ż...

źródło: IMG_3190

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach