Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA REŻYSERÓW - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
WYNIKI: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mvYswXgfN9Ap1vfwZKnrtXqZEdoDht7NLLznGQ5lyCs/edit

Zasady: Tym razem ocenimy reżyserów, zarówno żyjących, jak i nieżyjących. Najpopularniejszych i najwyżej ocenianych 40 reżyserów wybrałem na podstawie statystyk Filmwebu. W ankietach głosujemy na najlepszego naszym zdaniem reżysera. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny. Dwóch najlepszych reżyserów z grupy przechodzi do fazy pucharowej zabawy. Za remis w fazie grupowej zostanie uznany wynik, w którym wygrywający mecz osiągnie do 55% głosów.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Pamiętajcie o plusiku dla zasięgu! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #filmy #film
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA REŻYSERÓW - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarnol...

źródło: G7M1

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Matt_888 szkoda że tak mało się ceni twórczość Kurosawy w Polsce. Ostatnio zacząłem oglądam jego filmografię i zdecydowanie był to reżyser utalentowany a jego filmy nawet dzisiaj zachwycają poziomem wykonania mimo że jego szczytowa forma to lata 50-60.
Styl ruchomej fotografii bardzo mi przypadł do gustu.
Xerdur - @Matt_888 szkoda że tak mało się ceni twórczość Kurosawy w Polsce. Ostatnio ...

źródło: temp_file1199806140991713940

Pobierz
  • Odpowiedz
@Matt_888: Aż dałem plusy obu bo pomimo, że mój wybór padł na Coppola to mi się przykro zrobiło, że Kurosawa dostał tak mało głosów jak na jego dorobek, ale jednocześnie rozumiem dlaczego tak dużo osób głosuje na tego pierwszego.
  • Odpowiedz