Aktywne Wpisy

NoMoreTearsJustSmile +653
Polecam dzisiejszy program #uwaga #tvn odnośnie strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej.
Na miejscu stawił się jeden z kolegów zastrzelonego, co zaczepiali instruktora strzelectwa. Typowy patus widać że nabuzowany po dragach, giba się na nogach xD mówi że nie zaczepiali nikogo, na co ludzie wokół mówią że ciągle zaczepiają ludzi szczególnie pod monopolowym i mieszkańcy się boją xD
Już nie mówiąc że git seba odtwarza na antenie każdy szczegół, a 2
Na miejscu stawił się jeden z kolegów zastrzelonego, co zaczepiali instruktora strzelectwa. Typowy patus widać że nabuzowany po dragach, giba się na nogach xD mówi że nie zaczepiali nikogo, na co ludzie wokół mówią że ciągle zaczepiają ludzi szczególnie pod monopolowym i mieszkańcy się boją xD
Już nie mówiąc że git seba odtwarza na antenie każdy szczegół, a 2

izimizixdd +19
Gdybyście mogli wybrać w jakim miejscu w Polsce moglibyście mieszkać, to co byście wybrali?
Ja Kraków (。◕‿‿◕。)
Ja Kraków (。◕‿‿◕。)





Owsiak działa jak funkcjonariusz frakcji politycznej. A agitowanie na koncertach jest żenujące i poniżej jakichkolwiek norm.
@Variv: Owsiak jest apolityczny?
Pamiętam dyskusję w moimi kolegami z Niemiec, na ten temat. Byli bardzo zdziwieni.
Owisiak startował w Trójce. W radio dla harcerzy. Był zabawny, bo się jąkał. Doskonale to pamiętam. Proszę pamiętać, że do mediów
WOŚP od samego początku był wspierany przez rządy: UW potem UD i SLD zawsze byli to ludzie, którzy byli powiązani z władzą.
Trudno wielu złapać dystans, bo większość z nas ma wpojone że to jest dobre i sama idea jest wspaniała. Problem polega na tym, że to jest narzędzie do edukacji młodzieży
Jest taka zasada w dyskusji, gdy brak argumentów atakuje się kogoś personalnie lub próbuje się go ośmieszyć.
W obu tych wypadkach poszło Ci kiepsko.
Prostaku.
Wcale a wcale Owsik nie jest "polityczny".
Jakoś jak Bronek Wildstein rządził TVP to go nie pogonił.
Po prostu za frajer dostawał od TVP studio na wyłączność.
@Papudrak: 1. Wośp powstał przed PO
2. I to dlatego tvp zcenzurowała serduszko?
Komentarz usunięty przez autora