Wpis z mikrobloga

Witam, Przyszło mi zapytać aż na wykopcu.

Czy mamy tutaj osoby, które pośredniczą w sprzedaży różnych towarów w ilościach hurtowych i mają znajomości / klientów, aby coś podziałać? Posiadam dostęp od ręki do fajnego towaru w super dobrych / niskich cenach, jednak warunkiem jest to, że albo całość, albo duży hurt. Poniżej przykład.

8 ton woreczków strunowych
Palety z krzesłami gamingowymi, jednak są wybrakowane np (Brak mechanizmu, podłokietnika, itp)
Kable typu C - Duże ilości
Sprzęt IT - Laptopy poleasingowe

Taki towar aktualnie, on ciągle się zmienia, jednak nie mam wystarczająco dobrych kontaktów aby to pchać, a można wspólnie zarobić fajny kesz.

Jeżeli jesteś Hurtowym Guru, lub ogarniasz ten typ sprzedaży dawaj PW, pogadamy i zobaczymy co możemy zrobić.

Na wszystko wystawiam FV.

#handel #biznes #biznesy #hurt #sprzedaz #b2b #posrednictwo #palety #hurtownik
  • 13
  • 0
@LezliNilsen: Wszystko idzie sprzedać, wszystko ma swoją cenę. wszystko ma swoich klientó. Jeżeli tego nie pojmujesz, to znaczy, że nie jest to dla ciebie i nie widzisz w tym potencjału :)
Wszystko idzie sprzedać, wszystko ma swoją cenę. wszystko ma swoich klientó. Jeżeli tego nie pojmujesz, to znaczy, że nie jest to dla ciebie i nie widzisz w tym potencjału


@TrexTolx: przy czym sam tego nie potrafisz, pytasz o rady a potem jeszcze pouczasz xD
  • 0
@kuncfot: Potrafie, tylko potrzebna jest osoba, która ma swoje kontakty i jest w stanie przyśpieszyć process, aby towar wjeżdżał i wyjeżdżał. :) Nie pouczam, a doradzam
@TrexTolx: po co te nerwy? xD

to tylko taka anegdotka była. Jedyny problem jaki z tego wyszedł to taki że trzyma to od kilku lat bo tylko po zmroku da się tym handlować
Podobnie jest z innym towarem wybrakowanym o którym sam piszesz
  • 0
@2xpapanalepiku: tutaj jesteś w błędzie. Dam tobie przykład.

Fotele kosztują w sklepie 1599zł. Ja mam parę palet foteli w którym np nie ma podłokietnika, śrubki od mechanizmu podnoszenia, itp. Pierdoły, ale towar jest uznany jako wybrakowany.

Moja cena to 399zł.

I teraz pytanie? Czy nadal tobie to przeszkadza, że brakuje podłokietnika, który możesz bez problemu dokupić za 59zł? Odpowiedz sobie sam :)
@TrexTolx: a jak naprawić kolor flagi? Tu magia polega na cenie bo nikt nie będzie zawracał rodziny i rezygnował z oglądania meczu przez to że został oszukany pod stadionem na 15zł przez jakiegoś randoma. Niesmak jednak pozostaje.
  • 0
Temat flagi jest tutaj totalnie oderwany. Przy fotelu dokupujesz część i masz zajebisty fotel za 1/5 ceny, a nie produkt, którego nie da się naprawić.

Spróbuj zrozumieć to z tej strony, że dlatego masz taniej, bo jest taka sytuacja, o której wiesz i jesteś tego świadomy, a nie robisz ludzi w #!$%@? sprzedając nocą.