Wpis z mikrobloga

Kojarzycie kanał "Polskie Drogi" na Youtube? Gość wrzucał filmiki z kamerek samochodowych pokazujące wypadki, łamanie przepisów drogowych i różne niecodzienne sytuacje. Wiele jego filmików wchodziło też na główną. Od jakiegoś czasu jednak filmiki z dróg są przeplatane coraz to bardziej agresywną "szursko-prawacką" agendą. Tematy oczywiście dokładnie te same co u innych pokemonów, czyli śmiercionki, jedzenie robaków, globaliSSacja (serio, tak #!$%@? napisał ostatnio xD), homopropaganda, żydomasokomuna, delegalizacja gotówki, a nawet Owsiakowi i WOŚP nie mogło się przecież upiec jak jest okazja. Gościowi tam na serio tak mocno peron odjechał po wyborach, czy to jakaś bardziej zorganizowana akcja?

#polskiedrogi #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa
NaWykopWchodzeIronicznie - Kojarzycie kanał "Polskie Drogi" na Youtube? Gość wrzucał ...

źródło: polskiedragi

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Tostownica: @gomjeden Właśnie się zastanawiałem, czy te filmiki z kamerek to nie była prosta metoda na budowanie zasięgów w internecie żeby później przerzucić cały kanał z 200k+ subami na taką właśnie tematykę, zwłaszcza jeżeli taka sytuacja powtarza się już któryś raz z rzędu. Teraz gościu wrzuca więcej szuryzmów, niż filmików z dróg, a jego zakładka "społeczność" to już kompletny psychiatryk.
  • Odpowiedz
@NaWykopWchodzeIronicznie: Podczas covid już o nim zapomniałem xD.

To już choroba psychiczna niestety, a nie zwykłe odklejenie.

Szkoda kanału, bo był spoko, lepsza alternatywa dla stop cham, bo tam była sama "akcja". Inna sprawa, że chłop zarżnął kurę znoszącą złote jaja, jego filmy robiły bardzo duże zasięgi.
  • Odpowiedz
Miras miałem ostatnio pisać z pytaniem posta bo właśnie miałem go w subskrypcji i pomyślałem co nowego i wpisy zobaczyłem i faktycznie jak inni pisali wyżej koleś jest nieźle odklejony cały czas kontent kręci się wokół polityki i bzdurach jakiś spadł kanał z rowerka całkowicie
  • Odpowiedz