Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ciekawe jak długo trwa euforia po takiej głównej wygranej w euro jackpota - załóżmy 100 baniek. Na początku pewnie duży stres i obawy czy aby na pewno dostanę tą kasę. Ale jak już kasa trafia na konto (a najlepiej na kilka różnych dla bezpieczeństwa)? Co wtedy musi czuć taka osoba wiedząc że praktycznie stać go na wszystko co sobie wymyśli? Na pewno u takiej osoby pojawia się duża chęć pochwalenia się komuś. To naturalne. W przypływie euforii trudno trzymać język za zębami i chcemy natychmiast "podzielić się" taką informacją. Ciekawe ile czasu mija zanim emocje opadną i nastąpi powrót do rzeczywistości (wiadomo że już nie takiej rzeczywistości jak dawniej).

#pienadze #lotto #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zmartwie cie ale BFG wypłaca tylko do 100k euro, wiec wiekszosc zycia albo kitrasz w sejfie albo trzymasz w bankach modląc sie zeby przez resztę zycia nie upadły. Ewentualnie upłynniasz kase w rozne rzeczy albo nieruchomosci - co raczej przeczy poczatkowemu założeniu zeby trzymac bezpiecznie pieniadze
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Co wtedy musi czuć taka osoba wiedząc że praktycznie stać go na wszystko co sobie wymyśli?


No nie tak do końca, bo jednak większość rzeczy ze średniej półki cenowej są w zasięgu tak dobra top luksusowe są w ograniczonym stopniu dostępne, bo taka kasa szybko wyparuje.


·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @italia__: No to kupujesz z 50 mieszkań, wynajmujesz agencję co się tym będzie zajmować a Tobie spływa kasa co miesiąc na życie. A jak będziesz potrzebował większej gotówki to spieniężysz jedno czy kilka mieszkań. A jeśli chodzi o banki to możesz sobie trzymać nawet w dwudziestu i niekoniecznie w jednym kraju.

@wykolejony: Każdy tak mówi: skromne życie.. pokusa byłaby gigantyczna żeby sobie poszaleć.

@Kotdog:

ja
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli chodzi o matkę i partnerkę to jestem spokojny, one mają takie samo podejście co ja, wszystkie wrażliwe informacje wola trzymać w tajemnicy, są przesadnie ostrożne, tylko ojciec u nas kłapie językiem, więc jemu może lepiej by było nie mówić.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Kotdog:

jeśli chodzi o matkę i partnerkę to jestem spokojny


Niby tak ale pieniądze potrafią mocno skłócić rodzinkę. Ona może chcieć zainwestować w coś innego niż Ty i już się robią kwasy. Nie każdy zdaje sobie sprawę jakiego bzika potrafią dostać baby kiedy zobaczą ogromną sumę pieniędzy do wydania. Można sobie tak gadać i zarzekać się ale ciężko sobie wyobrazić co by było nie będąc w takiej
  • Odpowiedz
@nudziarz123: mógłbym oddać połowę z lotto, zarobionych bym może żałował, albo jakby to była mała wygrana, ale wygrane miliony to mógłbym się podzielić
  • Odpowiedz