Wpis z mikrobloga

  • 0
tylko na twitterze z którego wygrzebałeś te bzdury


@spajdermen zdjęcie z reddita, drugie z insta, a historyjka twórczość własna.

@KCPR xddd

@mishka49 żaden fałszywy ja taka jestem. Na babskiej grupie piszę te same rzeczy i ponoć jestem już znana xd
  • Odpowiedz
@mishka49: Na świecie w 2016 r. według WHO nadwaga (BMI > 25 kg/m²) występowała u 39% osób dorosłych (wiek >18 lat) (40% u kobiet i 39% u mężczyzn), otyłość (BMI > 30 kg/m²) występowała u 13% osób dorosłych (15% u kobiet i 11% u mężczyzn)[45].


W skrócie średnio jest o 50% więcej otyłych kobiet niż mężczyzn.

Już w Polsce (dane z 2009) jesteśmy sporo powyżej średniej i to faceci prezentują się
  • Odpowiedz
@mishka49: ja jestem gruby bo jestem leniwy (akceptuje rzeczywistość) kobiety nie są grube one są plussize i mimo otyłości nie wolno mówic że są grube bo to obraza one są przecież piękne xd
  • Odpowiedz
@WielkiNos: warto dodac ze ruch body positive odnosi sie do ciebie tylko jak nie miescisz sie dupskiem w siedzenie w autobusie. Jak z natury nosisz rozmiar XXS/XS normalnie sie odzywiajac, to nie jestes juz body positive ''wszystkie ksztalty sa piekne'', tylko dla pan body positive jestes kosciotrupem, anorektyczka, ''chlop nie pies na kosci nie poleci'' i ''wygladasz jakbys byla chora''
  • Odpowiedz