Wpis z mikrobloga

@quizonmyface: bardzo się staram od pewnego czasu żeby nie przeklinać.. ale co Ty #!$%@? xd
nie ma takich ludzi żeby celowo robili sobie pod górę
bo człowiek biologicznie został zaprogramowany ku temu żeby zmierzać ku szczęściu
  • Odpowiedz
bardzo się staram od pewnego czasu żeby nie przeklinać.. ale co Ty #!$%@? xd

nie ma takich ludzi żeby celowo robili sobie pod górę

bo człowiek biologicznie został zaprogramowany ku temu żeby zmierzać ku szczęściu


@LabiryntDauna: Ta, zwłaszcza np ci z depresją, ptsd i inne #!$%@? muju, teraz to ty akurat #!$%@? rzucając jakieś banały, że każdy zmierza do szczęścia
  • Odpowiedz
@quizonmyface: ludzki instynkt samozachowawczy uzupełnia schemat jakim jest "obowiązek" pracy
człowiek który stanie naprzeciw wyboru pokonania drzwi które mają służyć poprawie jego bytu bądź "porzucenia swojego życia" jak to sam nazwałeś, zdecyduje się na pierwszą opcje, jeśli tylko będzie miał dość siły żeby przejść przez nie

@Jajozjadakure zapraszam ^
  • Odpowiedz
@quizonmyface: zdolni? Ja ten wpis widzę tak:
Jestes brzydki? Just bądź przystojny bro
Jesteś ślepy? Just otwórz oczy bro
Masz nerwice? Just wyluzuj się bro
Masz fobie społeczną? Just wyjdz do ludzi bro
  • Odpowiedz
@quizonmyface: „Bez pracy nie ma kołaczy” – wyjaśnienie przysłowia.

Przysłowie to uczy nas, że należy ciężko pracować aby osiągnąć upragniony cel czy zwyciężyć. Praca jest środkiem do sukcesu i nie ma możliwości aby bez wysiłku udało nam się spełnić marzenia.
  • Odpowiedz
@Alvarez17: #!$%@? co true XD
przecież ten kolo #!$%@?ł swój wysryw zupełnie z #!$%@? i nie na temat
sam się zmagałem z myślami samobójczymi
i nie #!$%@? pierwszej randomowej rzeczy która przyszła mi do głowy
  • Odpowiedz
  • 0
@Alvarez17: mój wpis to oczywiście manipulacja i uogólnienie i ja nie odpowiem Ci jak żyć. Moim zdaniem bycie brzydkim/ ślepym/ znerwicowanym/ posiadanie fobii społecznej, nie przekreśla tego że ktoś może dobrze żyć. Na tym polega zdolność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@quizonmyface Powiedźmy sobie szczerze - udane życie mają ci których praca jest pasją. Nie znam nikogo kto byłby szczęśliwy wykonując pracę której nienawidzi a takich ludzi jest masa.
  • Odpowiedz
@LabiryntDauna: true odnośnie do tego że napisał że np takiemu Mirkowi z ptsd jest ciężko dążyć do szczęścia itd, a co do tego wyżej jak napisałeś że człowiek jest zaprogramowany do dążenia do szczęścia, to może tak, ale jak to wychodzi w praktyce?? No właśnie
  • Odpowiedz
@quizonmyface Życie nie może być dla wszystkich dobre. To jest zwyczajnie niemożliwe. Musi być ten niewolnik który będzie pracował (marnował swe życie) na dostatnie życie swojego Pana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@quizonmyface: przekreśla, powiedzenie że nie przekreśla to jest uogólnienie bo jak gosc z fobią społeczna może dobrze żyć? Na tyle na ile mu fobia pozwala? A co to za życie w takim razie
  • Odpowiedz