Wpis z mikrobloga

#pathofexile Chyba pierwsza liga gdzie chciało mi się przechodzić akty i laby drugi raz, więc teraz mam deadeye (czy tam inny asc), ale bardzo nie spodobał mi się tornado shot. Co byście polecali na to miejsce zrobić żeby z tą klasą jakoś działało? Penance brand? Ice trap?
  • 6
@assninja: Z ranger to chyba tylko KBoF lub jakieś fajne rakowe gunwo pod flaszki na MB...
Ale w sumie za jakies 400 div na ten moment złożysz tego kinetic blasta i mapy to miód, a jak dołożysz kolejne ~200, żeby jeszcze był dobrze tankowy, to i wszystkie ubery będą spadać w 6s. Inna sprawa, że epilepsja murowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@assninja: Oooo panie... ja to za tyle kupowałem AW multistrike'a w week1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A bardziej poważnie;
Ciężko mi doradzać coś w takim etapie ligi z takim... "starter budget"em - IMO to nadal trzeba będzie się przemóc do jednej ze "świętej trójcy" deadeye bowa czyli TSa, Ele hita lub LA - bo składa się to tanio i sprawnie.
Kiedyś bym jeszcze polecał Pois Conc Pathfinderke,
  • 0
@Artysta_Malarz: nie no mam już builda za pół mirrora, który ogarnia na luzie mapy t16 itp (cyclone shockwave), ale jednak teraz każdy upgrade to tak 50-100 div lol. Myślałem że sobie pyknę TS jako dodatek, ale jednak bardzo mi się nie podobał styl gry i to jak łatwo pada w porównaniu z tamtym - który ma 200k EHP :)
@Artysta_Malarz: Grałeś tym KBoF? Obecnie mam zrobionego typowo KB Wanderera pod simulacrum, ale chciałbym go przerobić pod all rounder. Tylko właśnie nie wiem jak się spisuje ten build jako all rounder. Więc miałbym kilka pytań :)
@elsky: Powiedzmy... pożyczyłem na weekend od ziomka (wersja str stack deadeye) jak miał wrzucone jakieś ~300kilka div i wszystkie mapy w każdym wariancie mielone jak trzeba (deli z beyond i średnio 8k wispa czy inne beasty z ultimatum na "afk") + bossy też nawet szlo "spokojnie" poklikać.
Pograł pograł, dorzucił drugie tyle i ubery spadały już "instant", to pobosował i sprzedał finalnie za mirka z hakiem.
Także feeling generalnie miód (