Wpis z mikrobloga

Cześć, czy komuś się udało odzyskać swój stary numer telefonu, który jest wyłączony? Okres, który minął to ponad 4 lata.
Mam powiązane z tym numerem konta iCloud i Dropbox, a na nich mnóstwo prywatnych danych. Stare zabezpieczenia (konta powstałe w 2010 roku) nie pozwalają na inne potwierdzenie, że jestem ich właścicielem)
Z tego, co się zorientowałem, jeśli numer wróci do puli, to losowa osoba bez przeszkód dostanie dostęp do moich danych.

#plus #siecikomorkowe #orange #orangeflex #play #vikingmobile #gsm #tmobile #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
mewe - Cześć, czy komuś się udało odzyskać swój stary numer telefonu, który jest wyłą...

źródło: digest_image_b81a51b5b92f4e6e86a84c70f8c529af

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@mewe możesz próbować zadzwonić do operatora i modlić się, że owy numer nie jest przez nikogo używany, a jeżeli jest to możesz na niego zadzwonić i modlić się aby osoba która go aktualnie posiada pomogła ci odzyskać dostęp do owych kont poprzez autoryzację z jego numeru.
  • Odpowiedz
@mewe: Napisz do tych firm i tyle, miałem tak w PayPal, brak dostępu do numeru a na niego przychodziły kody logowania. Myślałem że to nie do ogarnięcia ale bez większego problemu się udało, poprosili o numer konta który był powiązany z kontem PayPal w tamtej chwili, i na podstawie tej weryfikacji zmienili mi numer telefonu. Nie uwierzę ze się nie da też w innych firmach /usługach
  • Odpowiedz