Wpis z mikrobloga

O przypomniałem sobie coś bardzo ważnego. Jak byłem małym dzieciakiem to w telewizji leciała kreskówka ozzy i drix i już jako dzieciak miałem crusha w tym brodatym typie, lubiłem na niego patrzeć, coś we mnie się działo, ale nie potrafiłem tego wyjaśnić, jakaś chęć "walki" czyli nierozwinięty popęd seksualny

Homoseksualizm jest wrodzony, tu żadna propaganda nie jest potrzebna, bo każdy z nas jest genetycznie zaprogramowany do zachowań heteroseksualnych, biseksualnych, homoseksualnych

#sejm #polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow
czasnawybory666 - O przypomniałem sobie coś bardzo ważnego. Jak byłem małym dzieciaki...
  • 13
@czasnawybory666: @Niedobry homoseksualizm jest jest dewiacją, chociaż bardziej pasuje słowo anomalia. Celem życia każdej żywej istoty, czy to zwierzęcia, rośliny, grzyba czy wirusa, jest przetrwanie - przedłużanie gatunku. Homoseksualizm to uniemożliwia, więc w naturze jest traktowany jako anomalia. Co nie znaczy, że dla ludzi jako istot myślących i kierujących się w życiu czymś więcej niż zwierzęcym instynktem jest zły. Dziękuję za uwagę