Wpis z mikrobloga

#sejm #bekazpisu
Suwerenna Polska to jeden z największych raków poprzednich rządów, partyjka Ziobry która samodzielnie nie weszłaby do sejmu gromadzi takie persony jak matecki, ozdoba, gosek, wójcik, kaleta i wiele by wymieniać. Dodatkowo zawłaszczyli Lasy Państwowe oraz Ministerstwo Sprawiedliwości i robili co chcieli mając praktycznie góra 1% czy 2% poparcia #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
@DK65 matecki, ozdoba, wójcik, kowalski, jaki, kempa... w solidarnej/suwerennej/neobolszewickiej polsce nie ma słabych ogniw. Wszystkie są najsłabsze
  • Odpowiedz
@DK65 zgadza się, jako leśnik musiałem pracować pod tymi debilami z solidarnej Polski, tak mnie to bolało, gardzę tymi ludźmi. Upolitycznili tą organizacje do granic możliwości, starzy leśnicy z 40 letnim stażem mówią że tak w lasach nie było nawet za komuny. Ja głosowałem na 3 drogę ale teraz troszeczkę z politowaniem patrzę na działania pani minister która wstrzymała pracę na wielu obszarach nie zwracając uwagi na umowy podpisane z ZULami
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@piotyr18 myślę że te działania były podyktowane koniecznością audytu i przeglądu stanu lasów po 8 latach rządu PiS, Tak niestety jest także w wielu innych obszarach. Mam nadzieję że sytuacja w Lasach Państwowych wróci do normalności
  • Odpowiedz
@DK65: Kurde to jest taka abominacja, że aż ciężko to rozumem ogarnąc. Nawet połączone siły konfy i lewicy nie mają tylu odklejencow, mimo większej reprezentowania skrajnych biegunów i posiadania większej ilości posłów.
  • Odpowiedz
@DK65: po stokroć wolę Karakana i tych wszytskich jego gamoniów typu płaszczaki i suskie niż bolszewików z Solidarnej Polski. Tam albo debile (Gosek) albo okrutni cynicy (Kaleta)
  • Odpowiedz