Wpis z mikrobloga

@kilertesciowej1927: 345 mg z 40 mg paroksetyny tylko lekko smyra. W ogóle paroksetyna wykastrowała mnie, chyba będę próbował schodzić z tych leków i ewentualnie brać tylko benzo doraźnie na lęki. Niby człowiek spokojniejszy po paroksetynie ale nie ma napędu jakby do jakiegokolwiek działania a o seksie i ochoty na znalezienie dziewczyny już nie mówię
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51 czuje się podobnie a biorę 20mg paro, 150mg bupropionu mnie lekko wybudziło + libido up, dziś zwiększyłem bupropion do 300 zobaczymy jak to się będzie prezentowało. Muszę przyznać że na escitalopramie nie byłem aż tak zdziadziały jak po paro
  • Odpowiedz
@kilertesciowej1927: wiem że bolesne hmm.. Zszedłem z dnia na dzień z wenlafaksyny branej przez koło rok, był hardkor ale to przetrwałem nawet bez benzo wtedy. No zobaczę co lekarz powie, bo ten brak popędu przekłada się też na chęci rozwijania się i działania jakiegoś konstruktywnego. I brak emocji też wpływa na odbiór filmów, muzyki i ogólnie na życie. Sam już nie wiem
  • Odpowiedz
@kilertesciowej1927: W sensie? Próbowałem ten lek w zeszłym roku, ale uznałem, że nic się nie zmieniło. Niemniej jak wracam do tego okresu to wydaje mi się, że jednak lepiej funkcjonowałem. Zrezygnowałem bo po przejściu na 300 obudziłem się z paluchami jak serdle i się przestraszyłem. Chyba jakaś alergiczna reakcja, albo może za szybko na to 300 wlazłem. Teraz chciałbym wrócić do leków, ale sam nie wiem co brać... i stąd
  • Odpowiedz
@Tortex: A czego oczekujesz? Jeśli energia + bardzo dobre samopoczucie to może spróbuj mirtazapinę? Niestety trochę ulewa po tym i na początku jest senność ale jak zaczyna działać to pokazuje pazury! Ja musiałem aż to odstawić, teraz wróciłem na bupro i wydaje mi się, że słabiej działa
  • Odpowiedz
Sam nie wiem, ogólnie wystarczyłoby przede wszystkim pozbyć się tego natłoku negatywnych myśli i lęków i odblokować głowę, bo od dłuższego czasu mam problem zrobić coś w skupieniu. Póki co dostałem dziś ten Welbox mam 6-8 tygodni brać i po czasie spróbować 2 tabletki jakby nie było dużej różnicy. Zobaczymy co wyjdzie.
  • Odpowiedz