Wpis z mikrobloga

@HaczuPikczu: mnie na początku bawiły jego wywiady fajnie sie słuchało ale z biegiem czasu troche to słabe jest.. nie chciałbym za żadną kase rozmawiać z takim bucem jak on
  • Odpowiedz
@KHOT: Stanowskiego mogą lubić jak nie bawi sie w polityke ani w robienie gały pewnemu skorumpowanemu zjebowi. Splendor Stanowskiego jak ten ma zamknięty ryj na mazurka już nie spłynie.
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu: nie żeby coś ale żeby oglądać mazurka to trzeba mieć coś z głową XD

Ten człowiek cały czas przerywa, nie daje się wypowiedzieć, cały czas gnie w swoją hipotezę, a jak ktoś próbuję się bronić to zmienia temat albo mówi, że "on tutaj prowadzi wywiad". Dziwi mnie to, że jeszcze go nie wywalili ale jak ktoś lubi jednostronne grillowanie i monolog prowadzącego to może się to komuś podobać.
  • Odpowiedz
  • 1
@tbhilt słuchałem w radiu akurat, bo do oglądania całości na youtube nie mam nerwów, ale dzisiaj trafiłem na rozmowę i mam takie wtf xdddd przecież ten koleś niby zawsze miał taki styl, o ile można tu mówić o stylu, ale było to jednak nieco bardziej stonowane. Natomiast dzisiaj przeżyłem lekki szok.
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu: On tak zawsze. Poczuł się po prostu silny jak typowy polak-robak xD Próbowałem jeden wywiad obejrzeć ostatnio ale po 2 minutach dałem sobie spokój. Nic się nie można dowiedzieć tylko zaczyna 50 tematów i atakuje pod kliknięcia nie dając się wypowiedzieć rozmówcy.

Widocznie się to sprzedaje i tak polacy lubią - nic się nie dowiedzieć i pi3rdolić bzdury o polityce 24/7 ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz