Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Wiesz co? Podziele sie z Toba pewnym spostrzezeniem. W poprzedniej kadencji opozycja nie skladala projektow ustaw bo wiedziala ze i tak nie przejda.

W obecnej kadencji mam giga beke jak jakis pisowiec zglasza wniosek formalny czy inne cos do glosowania. Szymek ze stoickim spokojem przyjmuje i poddaje pod glosowanie.

I ZA KZDYM EBANYM RAZEM to glosowanie uwala pomysl pisowcow.

Wiec ja pytam - jaki ma sens robienie z siebie debila?
@Grooveer Przecież duża część z tych konkretów jest w trakcie realizacji, np.:
1. Złożone zostały ustawy: likwidacja neoKRS, aborcja do 12 tygodnia.
2. Projekty ustaw są w przygotowaniu: rozdzielnie funkcji Prokuratora Generalnego od Ministra Sprawiedliwości, likwidacja funduszu kościelnego, pigułka "dzień po" bez recepty.
3. Zostały zrealizowane: finansowanie invitro, brak prac domowych w podstawówce, wyłączenie szczujni.

Dodatkowo w kwestii rozliczeń powołane zostały już 3 komisje śledcze.

Więc nawet mimo tego że KO rządzi
@Grooveer: A ja nie jestem wrozka. Moge domniemywac ze tym hasem pokazal czym sie w pierwszej kolejnosci chca zajac. Ze w pierwsze 100 dni zajma sie tymi rzeczami. I sie zajmuja. Z mniejszym lub wiekszym powodzeniem.

Nie sa debilami jak pisowcy i wiedza ze skladanie czegos co i tak upadnie bo debil nie podpisze to strata czasu.
@Grooveer Ze wszystkich stu to możnaby było ich rozliczać gdyby rządzili sami...
A jeśli ktoś uważa, że mimo współrządzenia z innymi partiami, można ich rozliczać że wszystkich obietnic, to chyba nie wie na czym polega koalicja ¯_(ツ)_/¯
@Grooveer Najzabawniejsza to jest Konfederacja, która tak krzyczała o rozliczaniu i wsadzaniu do więzień polityków PiS.
A jak się to zaczęło, to najgłośniej krzyczą, że jak to tak można XD