Wpis z mikrobloga

@Kanterek: a no widzisz trzeba być widzem od początku ( ͡º ͜ʖ͡º) a nie z doskoku, ale co do foksika to nie wiem na 100% takie chodziły słuchy, ale jeśli to prawda, to też lubi sobie chlapnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@lukasz0798: wiem tyle że ludzie mówili że partnerka buszmena czyli tego gościa co był nie raz na strimach u bystrzaka, to jego kobita, jednocześnie ona była na jednym ze strimów gdzie razem z byskrzakiem waliła wódę i pokazała pół mordy do kamery, na czacie z tego co pamiętam pisali że to właśnie partnerka buszmena, a na innych strimach pisali że buszmen i foksik to para, więc wydedukowałem po tych wpisach że
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: nie wiem kto to ta foksik ale wydaje mi sie iz kurffffisko działa pod innym nickiem . Dzisiaj za tekst ze ciekawe czy robiła lache potężnemu sylwiestrowi dostałem w 5sek banicje
  • Odpowiedz
  • 1
@qwertyuop: niee, to była Kinga czyli dziewczyna Dawida, no chyba, że mówisz o kim innym, aczkolwiek pół mordy pokazała właśnie Kinga jak się napiła

a Foksikowa to nie jest partnerka Buszmena xD Buszmen to Fredi Kruger, zwariowałeś? Foksik to kobieta Ramsztajna, oboje pochodzą z okolic Strzegomian (Sobótka), ten drugi dowozi czasem wódę i oboje są też fanami Irka (schizofrenika co robi strimy bez donejtów dla 5 widzów). Zobacz kanał Slick Freak
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: to widocznie pomyliłem ksywki, właśnie chodziło mi o Ramsztaina a nie Buszmena, skoro to była Kinga a nie Foksik no to mój błąd, ale posiłkowałem się tym co ludzie gadali, ale z tego co pamiętam to Foksik była też na strimie z Ramsztainem kiedyś, ale chyba się nie pokazała
  • Odpowiedz
  • 0
@qwertyuop: Spoko loko. Na strimie była Ania z chłopem (taki wielki niedźwiedź) którego imienia nie pamiętam, w każdym razie ten gość zmarł

może o tę wizytę Ci chodzi. Benzyniary nie było na strimie nigdy.
  • Odpowiedz