Wpis z mikrobloga

@massbombing_return już były dzisiaj o tym wpisy i się zaciekawiłem - ministerstwo środowiska znajduje się w przedwojennym budynku lasów państwowych a te tablice były poświęcone leśnikom zamordowanym w Katyniu. Ta tablica to rozszerzenie kamiennej tablicy znajdującej się na budynku.
O ile świeże wiązanki które tam cały czas leżały to przesada (korytarz) to same tablice nie powinny nikomu przeszkadzać.
już były dzisiaj o tym wpisy i się zaciekawiłem - ministerstwo środowiska znajduje się w przedwojennym budynku lasów państwowych a te tablice były poświęcone leśnikom zamordowanym w Katyniu. Ta tablica to rozszerzenie kamiennej tablicy znajdującej się na budynku.


@johny-kowalski: nie wiedziałem, że Rotmistrz Pilecki był leśnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I że zginął w Katyniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale może to próba
@massbombing_return już były dzisiaj o tym wpisy i się zaciekawiłem - ministerstwo środowiska znajduje się w przedwojennym budynku lasów państwowych a te tablice były poświęcone leśnikom zamordowanym w Katyniu. Ta tablica to rozszerzenie kamiennej tablicy znajdującej się na budynku.

O ile świeże wiązanki które tam cały czas leżały to przesada (korytarz) to same tablice nie powinny nikomu przeszkadzać.


@johny-kowalski: może je przeniosą w jakieś bardziej odpowiednie miejsce niż ściana przy kserokopiarce