Wpis z mikrobloga

@wentynski:

"Logo ZIO w Krakowie nawiązuje do parzenicy - symbolu regionu podhalańskiego. Żółty kwadrat, który widnieje w środku, symbolizować ma Rynek Główny w Krakowie. Kolor kwadratu nie jest przypadkowy. Nawiązuje do flagi i herbu województwa mazowieckiego, które oprócz barw czerwonej i białej, zawierają złote elementy. "

Nie wiem jak wygląda parzenica i nie wiem po #!$%@? mieszali w to województwo mazowieckie. Może dlatego z niczym mi się to logo nie kojarzy
Nie wiem jak wygląda parzenica i nie wiem po #!$%@? mieszali w to województwo mazowieckie. Może dlatego z niczym mi się to logo nie kojarzy ;)


@costadelsol: jest bug w tekście bo chodzi o województwo małopolskie. A jak nie wiesz co to parzenica i dlaczego parzenica to tym bardziej usuń konto :D
@rejestrujesie: dzięki, teraz kojarzę :) Trzeba było dać jakiejś agencji z Małopolski to logo do zrobienia a nie jakaś Szwajcaria.

@wentynski: widzisz, to do parzenicy niepodobne, to jak miałem skojarzyć :)

W ogóle to już się nie dziwię, czemu to logo z dupy takie drogie. Na autostradzie w Szwajcarii zachciało mi się kawy i poszedłem do automatu ustawionego przy parkingu (nie było bowiem kawiarni) - 12zł za małe espresso, zrobione