Wpis z mikrobloga

Prośba o polecenie #drukarki3d dla kogoś kto dopiero chciałby zacząć przygodę z #druk3d i nie ma w tej materii doświadczenia. Zależy mi na jak największej prostocie obsługi przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Raczej nie żywiczna. Jeśli chodzi o budżet to jeszcze do końca nie jest ustalony, ale w grę wchodzą 3 pułapy:
- do 2K pln
- do 3k pln
- do 4k pln
  • 9
via Wykop
  • 0
@ZaQ_1 @Podstarzaly_Mandalorianin @matiJ: Czyli wszystkie głosy za bambu lab. A macie jeszcze jakieś sugestie który sklep internetowy jest najbardziej godny zaufania jeśli chodzi o zakup takiej drukarki? Bo widzę, że w klasycznych sklepach z elektroniką i sprzętem komputerowym takich drukarek nie ma, a te które mi wyrzuca google są dla mnie zupełnie nieznane.

A1 combo

Ok, a dlaczego akurat ten model, a nie P1S albo P1P?
A1 combo


@bgb1: no ja akurat bym wolał p1p albo p1s. Nie ogarniam po co brać bedslingera jeśli kogoś stać na core xy, który już z samych założeń konstrukcyjnych będzie lepszy bo nie musi ruszać ciężkim stołem w przód i w tył.
Moim zdaniem A1 mini jeśli budżet jest mały. A1 w ogóle pominąć i następne w kolejności rozważać P1P i P1S.
@bgb1 jeżeli nie potrzebujesz komory to nie ma sensu wchodzić w P1S/X1C. A1 wychodzi trochę taniej, a też naprawdę daje radę. Najlepiej jest kupić przez ich stronę. Resellerzy doliczają chore prowizje
@bgb1: jak chcesz kupować nowego bambusa, a1, czy jak mu tam, to się chwilę wstrzymaj. okazuje się, że jest jakiś spory problem z kablami od stołu i robi się niebezpiecznie