Wpis z mikrobloga

Pytanie do znawców #strzelectwo #bron i #aliexpress
Marzy mi się celownik holograficzny z powiększalnikiem, ale pewnie wiecie, że ceny w Polsce są z kosmosu. Zacząłem więc szukać na wspaniałej platformie Aliexpress i pytanie czy możecie polecić jakiś sklep lub ofertę stamtąd, która jest sprawdzona lub wiecie, ze celownik wytrzyma montaż na .223
z góry dziękuję za pomoc
  • 13
  • Odpowiedz
@Pitol_:
Na Ali nie ma holografów, co najwyżej kolimatory, jest między nimi duża różnica .
Z tanich można brać VO Maverick którąś generację.
  • Odpowiedz
@Pitol_: nie nie nie i jeszcze raz nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio szkoda pieniędzy. Koli RedWin powiedzmy dają radę i mają serwis w Polsce ale holografy na Ali to fikcja
  • Odpowiedz
@Pitol_: jeden rabin powie u mnie działa trzyma zero i w ogóle jest zajebiście, drugi rabin powie #!$%@?ł się po 100 strzałach, ale nie jest drogi to zamówiłem już następny
  • Odpowiedz
A np. Takie coś by grało?

https://a.aliexpress.com/_EIdyuRf


@Pitol_: super opcja, wygląda prawie jak eotech, na pewno będzie sprawować się podobnie do oryginału, a kosztuje tylko 50 dolarów xd
Litości, kup jakiś sprawdzony/polecany/znany kolimator w rozsądnych pieniądzach, który może nie wygląda cool jak eotech, ale przynajmniej masz pewność, że będzie działać.
Kupisz gowno kopie eotecha, wydasz 200 zł, a po pierwszej wizycie na strzelnicy będziesz dalej szukać kolimatora.
  • Odpowiedz
@Pitol_:
Kup, zamontuj, postrzelaj to się dowiesz. Nigdy nie ma pewności z chińskimi podrobami, ale generalnie poza kilkoma markami, większość to szrot na ASG.
Weź też pod uwagę że jak zastosujesz powiększalnik do kolimatora, czyli każdego "holografu" z Ali, będziesz miał mega wielki znak celowniczy, który przesłoni małe cele.
Jedyny chiński holograf, o którym wiem że jest w sprzedaży to SKW optics holo - musisz poszukać i zadać sobie pytanie czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Dolan: @amath no właśnie najgorsze jest co, że cena kusi ;p komentarze wskazują na to, że niby wszystko okej. Pytanie tylko czy to się nadaje do normalnej broni czy tylko do asg
  • Odpowiedz
@Pitol_: wg mnie tylko do ASG, na 223 to się rozleci dość szybko. Dużym zaskoczeniem nie będzie jak powiem że niestety broń to najmniejszy koszt w tym hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam śledzić ogłoszenia i grupki z optyką na FB. Czasami pojawiają się eotechy czy trijicony z demobilu oryginalne amerykańskie. Trzeba też uważać na podróbki
  • Odpowiedz
  • 1
@Dolan: @Walend @amath dziękuję wszystkim za pomoc! Przynajmniej wiem już co i jak. Do pistoletu planowałem kupić red wina bo słyszałem że ma super opinie, a znalazłem też te koli na aliexpress i myślałem że przycyganie też coś w innych kwestiach ;P dziękuję jeszcze raz!
  • Odpowiedz
@Pitol_: Pooglądaj sobie kanał 3b na YT, on testuje mase gratów z ali. Często te rzeczy do asg nie rozsypują się nawet na strzelbie. A co do holo to tak jak koledzy pisali. Na Ali znajdziesz co najwyzej huda SKW.
  • Odpowiedz
@Pitol_: Jak działa, to działa dobrze, ale już czytałem żale jednego użytkownika, któremu zapalił się Glock w plecaku z podpięta latarką. Sam używam chińskich latarek (nie do broni) i jestem zadowolony, ale po takim wydarzeniu, mam spore wątpliwości co do zakupu chińskiej latarki do broni.
  • Odpowiedz