Wpis z mikrobloga

  • 522
@pieknylowca a ty właśnie wróciłaś z globalnego eventu, na który musiałaś wziąć chwilówkę w providencie, a długi będą się za tobą ciągnąć latami. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pieknylowca: where fotki z globalnego eventu?? Kurde ja ostatnio byłem na lepszym evencie i tam dowiedziałem się takich rzeczy że etatowcy by byli zszokowani. Powiem tylko tyle, że w gorszym miesiącu wyciągam 300tys, a chińczyk płacze jak wysyła mi kolejny kontener z cygańskimi błyskotkami
  • Odpowiedz
@pieknylowca: pewnie się okaże że to jak z radami lennoxa lewisa dla artura szpilki

- milioner powiedział do mnie, że będę wolna i niezależna przed 25 rokiem życia, jeśli posłucham jego wskazówek
- Jakie to były wskazówki?
- No właśnie nie skończyłam słuchać, bo odeszłam
  • Odpowiedz
  • 39
@pieknylowca Pojechałem kiedyś z kumplem, który mocno wsiąkł w FM Group na takie grupowe mielenie mózgów ( ͡º ͜ʖ͡º) Na wejściu dowiedziałem się, że trzeba zapłacić 6 dyszek za wejście, bo to takie podziękowanie dla prowadzących, że marnują... poświęcają nam swój czas xD Półtorej godziny #!$%@? na zasadzie "jeśli chcesz być bogaty, to musisz przede wszystkim przestać być biedny", a widownia aż klaszcze uszami z zachwytu. Potem
  • Odpowiedz
@pieknylowca: o ta pinda mnie ostatnio na Ig zablokowała. Sama do mnie napisała czy chciałbym dołączyć do zespołu. Na początku spoko rozmowa, czym się zajmuje, co robię itp. Byłem miły i uprzejmy ale na moje niewygodne pytanie i podważenie jej autorytetów zostałem zablokowany. Przynajmniej zabrałem jej trochę czasu. Kiedyś ktoś tu pisał o niej że nie miała kasy na przedłużenie subskrypcji to jej „koleżanki” powiedziały żeby pożyczyła kasę. Mózg wyprany przez
  • Odpowiedz