Wpis z mikrobloga

"I pier#oliłeś coś że za droga PROSTO bluza
Nie kupuj jej ona nie jest dla lamusa"

To chyba wolę być lamusem niż cuckoldem. Btw. znacie kogoś normalnego kto po 2010 roku jara się ubraniami PROSTO? Przecież aktualnie te bluzy latają w podrzędnych sieciówkach xdd To wolę kupić jakąś basicową bluzę z Sinsaya niż lansować się napisem, który kojarzy się z gostkiem jarającym szlugi na długiej przerwie w zawodówce.

#famemma #glamrap #rap
M.....8 - "I pier#oliłeś coś że za droga PROSTO bluza
Nie kupuj jej ona nie jest dla ...

źródło: Projekt-bez-nazwy-2

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Fabriczo: ja miałem raz w gimanzjum. Nawet ją założyłem do zdjęć klasowych. Teraz bym sobie z tamtych lat napluł w ryj. A co do jakości to bym polemizował bo te ściągacze na rękawach dość szybko się postrzępiły i tym samym później komfort noszenia spadł przez to że rękawy się zrobiły takie rozleziaki. Ostatni raz tą bluzę miałem na sobie w jakimś kołchozie zaraz po szkole i chyba mi ją ktoś
  • Odpowiedz
@Markotny_28 ktoś tam odleciał ze w sieciówkach jest XD
Ja mam jedna bluzę prosto kupiona może 8 lat temu, jedynie na ściągaczu małe pęknięcie się zrobiło, czarna z napisem czerwonym, nie sprana, jakościowo lepsza od jakiegoś nike które w tamtych latach kosztowały podobnie.
  • Odpowiedz
@Markotny_28: ja mam klika tshirtów prosto i jakościowo biją podobne cenowo koszulki z zalando na głowę. Ale co do samego loga, które jest dosyć widoczne, to imo nieważne czy to jest prosto, czy guess, czy tommy, to #!$%@? logo jest raczej krindżowe
  • Odpowiedz
@Markotny_28: ja ostatnia bluza prosto kupiona w 2012 roku, później posprzedawałem. Teraz wiem , że masa podrób lata po bazarkach i jest trochę przypałowo. Co do jakości to potwierdzam: zawsze kozak
  • Odpowiedz