Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem szkrabem, oglądałem Mighty Morphin Power Rangers. Z wypiekami wadowickimi na twarzy czekałem na moment, w którym kolorowe zordy połączą się w wielkiego robota! Tego robota. Megazord to było coś. Jak najbardziej, jeszcze jak! Czemu w Polsce nie mieliśmy czegoś takiego? – smuciłem się. I wiesz co? Dziś fantazje spełnia nasz dział twórców figurek! Siłacz Papież, Wielki Polski Przedwieczny i Bestia z Wadowic łączą siły w najlepszym collabo tego roku. Avengersi? Phi, potrzymaj mi kremówkę. Tego nie było nigdy! Nie przemawia to do Ciebie? Dobrze, posłuchaj tej rymowanki: „Możesz zainwestować w Papamobil, który przewiezie Cię z Krakowa do Katowic. Przecudne macki zobaczy postronny widz. Potężna skorupa żółwia, a na niej Ty. Niech ta Bestia z Wadowic tylko napręży bic. Każdy wróg wnet opadnie z sił. Najlepszy to będzie Twój zakup, to nie żaden pic. Za każdą taką figurkę masz startowy Urok na +3”. A teraz masz do koszyka, wpisuj adres wysyłki i nie fikaj!

Pomysł na Papamobil zaczerpnęliśmy z kreatywnego ułożenia dwóch figurek na grudniowej edycji Warszawskich Targów Fantastyki przez jednego z naszych klientów, więc specjalne pozdrowienia mu! :P
Papamobil dla każdego! -> https://rgfk.pl/figurka-rpg-papamobil/49267-11201.html#/113-kolor-szary/466-wymiary-51x37_mm

#rgfk #gry #rpg #gryrpg #gryfabularne #gryplanszowe #grybezpradu #dnd #warhammer #dungeonsanddragons #figurki #2137
RGFKPL - Kiedy byłem szkrabem, oglądałem Mighty Morphin Power Rangers. Z wypiekami wa...

źródło: PAPAMOBIL

Pobierz