Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z Ari10?
Próbuję kupić BTC i wyskakuje mi błąd "AM3", jak pytam supporta to mi mówią, że "to jest blokada indywidualna wynikająca z wewnętrznej polityki firmy i nie mogą mi udzielić informacji". O #!$%@? tu chodzi xD?

#bitcoin #kryptowaluty
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@TheMaskator: O drugi support mi tak odpisał:
"kantor Ari10 Gateway jako instytucja finansowa podlega ustawie o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, zgodnie z którą, mamy obowiązek stosowania środków bezpieczeństwa finansowego. W związku z czym, mamy prawo odrzucić transakcje, które nie spełniają odpowiednich kryteriów bezpieczeństwa."

Do dzisiaj się nie spodziewałem ale chyba jestem terrorystą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@fervi: Niedawno oglądałem wykres tokena Ari10. Cena spadła 100x a kapitalizacja na historycznych maksimach. Kiedyś ktoś im każe wypełniać AMLe itp. przyjdzie na nich pora..
  • Odpowiedz
  • 0
@fervi: @ITcrowd: To nie jest giełda, to jest kantor, wolę być parę % w plecy i trzymać w portfelu niż na giełdzie która mi może wała #!$%@?ć. Swoją drogą z jakiego kantoru najlepiej korzystać? Z tego co widzę to większość stron które oferują takie usługi przekierowuje obecnie do ari10 ¯\(ツ)/¯ ari10 chyba nawet spoko spready mają w porównaniu do niektórych zdzieraczy na rynku.
  • Odpowiedz
portfelu niż na giełdzie która mi może wała #!$%@?ć.


@TheMaskator: Ale wiesz, że te środki z giełdy można wypłacić? XD

Ja polecam mirkowe swap.ly
  • Odpowiedz