Wpis z mikrobloga

@bylembordo zrobisz jak chcesz, ale moim zdaniem metale tylko wycierają istniejace tracki. Stół dewalta to pomalowane aluminium. Trąc aluminiową listwą wycierasz najpierw farbę, potem aluminium. 4 lata używam ślizgacza do cięć poprzecznych zrobionego ze sklejki i do tej pory nie ma żadnych luzów. Polecam być mniej wybrednym bo jest milion takich szczegółów które tylko stopują zabawę. I nie musisz wydawać niepotrzebnie hajsu na prawo i lewo na gadżety. A umiejętność ucięcia sklejki
@Recydywa: masz rację, tylko całe stolarstwo jest o gadżetach mam wrażenie. Żeby teraz przyciąć tak wąską listewkę to potrzebuję wymienić w stole to co jest dookoła tarczy bo jest tam teraz dziura i wpadnie cos cienkiego to dziala jak pocisk.
@bylembordo nie potrzebujesz. Obniż tarczę, zaklej dziurę taśmą malarską, włącz piłę i podnieś tarczę. Poza tym otwór w pile nie jest aż tak duży żeby złapać tą szerokość. Przede wszystkim tnij dłuższy kawałek niż potrzebujesz, bedzie bezpiecznejsze cięcie. Zaślepkę tez możesz zrobić sam. Odpowiedni wzór, kilka nawierceń i masz Zaślepkę bezopryskową. Zabierasz się za to hobby dokładnie tak samo jak ja się zabierałem. Od dupy strony. Ale spokojnie, step by step.