Wpis z mikrobloga

ale @mBank #mbank to są dziady xd

już drugi raz u nich kupiłem coś z tych Mokazje - tym razem z ikea za 700 zł - miał być zwrot po 75 dniach 4% - minął czas i ani pieniędzy ani odpowiedzi. Poszły reklamacje i dostałem odpowiedź:
' Dzień dobry,
ma Pan dostępną mOkazje do Ikei.

Zgodnie z pkt.5 ppkt.8 Regulaminu programu mOkazje "Mamy prawo samodzielnie określać kryteria prezentacji promocji. Oznacza to, że różni klienci mogą widzieć inne promocje."

W imieniu zespołu mBanku
Ewa Wieczorek
Starszy specjalista'


Pani Ewo ja nie o to pytałem w reklamacji xd Oddajcie po tych 75 dniach moje należne 30 zł.

@mBank Po co dajecie ten cashback mokazje jak nie zwracacie pieniędzy? Velobank ma 10% cashbacku za wszystko i oddaje kasę na drugi dzień.

Zdjęcie przerobiłem, bo wkurzony jestem. #!$%@? mnie jeszcze to, że Taki starszy specjalista dostaje więcej niż minimalna krajowa, totalnie bezużyteczne stanowisko.
smallboobslover - ale @mBank #mbank to są dziady xd 

już drugi raz u nich kupiłem co...

źródło: mbank mokazje to ściema

Pobierz
  • 4
@smallboobslover: Hej, czy mimo wszystko udało Ci się odzyskać zwrot z mOkazji? U mnie sytuacja jest ta sama i też chodzi o Ikeę. Robiłem tam większe zakupy i zwrot powinien wynieść ponad 300 zł i na czacie mi nie pomogli (nie potrafili nawet podrzucić mi pdf z regulaminem tej promocji - Pani specjalistka prosiła o podanie dokładnej nazwy promocji XD) i sugerowali właśnie złożyć reklamację.
@rdq_: tak wypłacili mi. Tego samego dnia co napisałem ten post, jeszcze raz odezwałem na czacie w apce mbanku: że ta reklamacja nic nie dała i dalej nie otrzymałem kasy. No to zapytali mnie jeszcze raz o datę przelewu, kwotę i % cashbacku jaki powinien być no i bezpośredni przelew mi zrobili praktycznie w ciągu 10-15 minut. Tylko to trwało te 75 dni + kilka- kilkanaście dni czekania na odpowiedź z
@trez: tzn. warto- bo ja chciałem nawet walczyć o 2 zł zwrotu z biedronki, ale już za późno było. Bo jeśli mają to w ofercie, to muszą się z tego wywiązać. Myślisz, że bank podarowałby ci 2 zł kredytu? ;)
Niech przeznaczają środki, niech ludzie tam pracujący j3bią za te 2 złote i skaczą wokół mnie, albo niech nie reklamują tych cashbacków jeśli nie potrafią uczciwie do nich podchodzić.
Jeszcze cashback