Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema Mirasy ostatnio mój Iphone 11 Odwiedził #serwispc i poszedł się #!$%@?ć dosłownie zaniosłem z zbitym ekranem w piątek dowiaduje się, że płyta jest uwalona i najprawdopodobniej nie działa jakiś moduł już nie pamiętam jaki. Mówie temu mądrali z serwisu, że jak nie umie to niech sie nie podejmuje i chce aby teraz to naprawił a on mi pyskował, że ma zarejestrowaną działalność XDDD. Teraz pytanie skąd brać używane Iphony w dobrym stanie?? jakie firmy zajmujące się sprzedażą odnowionych / używanych polecacie aby sie nie nadziać na jakichś oszustów, czy swappie icentrum itp są godne polecenia? czy mieliście już z nimi jakieś przeboje?? co o tym sądzicie?. Jak ktoś ma jakiś dobry sklep co sprzedaje właśnie takie iph był bym wdzięczny!

#iphone #apple #siecikomputerowe #technologia #komputery #telefony



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Niestety ale swapie albo icentrum to ruletka. Polecam filmik Rafała Bielawskiego, jak opinie z internetu ci nie wystarczają ma na swoim kanale o Swappie i Icentrum. Jeśli chcesz bardzo odnawianego Iphona weź poszukaj w jakiejś sieci T-Mobile, Orange, P4, Polokomtel itp. Masz pewność, że nie będzie zajeżdżony niczym stara beemka
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja kupiłem na luxtrade niedawno iphona i przyszedł jak nowy, bateria 95% (chyba że z czasem coś wyjdzie ale na razie nie ma się do czego przyczepić). Ale to chyba loteria jest bo i negatywne opinie się zdarzają. Ale dostajesz 2 miechy gwarancji i ze zwrotem też żadnych problemów także raczej git.
  • Odpowiedz
@De_Fault: No niestety loteria, też się kiedyś tak napaliłem jak szczerbaty na suchary bo przyszedł iPhonik niby powystawowy 100% bateria, ale po tygodniu już bateria zjechała do 70% bo wymieniona na jakiegoś taniego chińczyka.
  • Odpowiedz
@Cozzie: no z tym powystawowym to wiadomo że ściema bo przecież daliby normalnie oryginalne pudełko z instrukcją.. ale lepiej brzmi powystawowy niż używany czy odnowiony. Powystawowe to schodzą normalnie ze sklepu (czasem z lekką zniżką). Raz mi babeczka proponowała z wystawy bo został ostatni (10% taniej jak wezmę).
  • Odpowiedz
@De_Fault: Miał oryginalne pudełko, co więcej IMEI z pudełka zgadzał się z tym z telefonu. Stan też był jak powystawowy. No tylko, że wymienili baterię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz