Wpis z mikrobloga

W sumie to nie rozumiem dlaczego #niebieskiepaski tak bardzo nienawidzą Julek 30 lvl singielek z korpo? Co one wam zrobiły? Uczciwie pracują, rozwijają się, płacą podatki, rozwijają firmę w której pracują, nie są pasożytami społecznymi. W czym jest problem? W tym że się nie chcą z wami ruchać? O to chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
szynszyla2018 - W sumie to nie rozumiem dlaczego #niebieskiepaski tak bardzo nienawid...

źródło: IMG_20240121_132028

Pobierz
  • 8
@szynszyla2018: o to ze krzyczą o tym jak są uciskane, jak patriarchat je pozbawia [tu wstaw cokolwiek], obwiniają facetów za swoją samotność, tracą przywileje z racji uroku i wieku (tzw. ściana) i frustracje przelewają wszędzie naokoło, ewentualnie spotykają sie z chad'ami którzy je wyruchają i olewają i to tylko wyostrza ich mizoandrie

Samotna stara singielka która tego nie robi jest super
@szynszyla2018: do tego faceci pamietają, jak te 30tki lata wczesniej gardziły nimi, liczył sie tylko erasmus i zabawa. Kiedy te kobiety po 30. czasem odzywają sie do takich facetów, oni pamiętają tą pogardę. Taka odwrotność tych powiedzonek w uproszczeniu:

"kiedy nie możesz ze mną wytrzymać kiedy jestem najgorsza nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza".
"jeśli gardziłaś mną jak jak byliśmy młodzi, ja gardzę tobią jak jesteśmy starzy".

Dlatego faceci nie
@szynszyla2018: Chodzi o przywileje społeczne, feminizm, mizoandrie, role mezczyzn i kobiet pokolenia transformacji miedzy tradycyjnymi i liberalnymi rolami spolecznymi, chodzi o dramaty kobiet oszukanych feminizmem, ekslplozje samotnosci i najwiekszy od wojny niz demograficzny

Ale jesli wyciagnelas z tego tyle ze chodzi o ruchanie, to tak, chodzi r00chanie p0lko