Wpis z mikrobloga

Będąc miłym człowiekiem nic nie osiągasz, jesteś samotny, społeczeństwo chce cię zamknąć, a będąc patologią i dupkiem masz dziś wszystko, tony "kolegów" i lasek, społeczeństwo cię chwali.


@SalvadorDali73: można być miłym i asertywnym i do tego kierować się swoim interesem
@RvN2:

będąc miłym jesteś frajerem do wykorzystania dla innych i niczym więcej.


Tu jest jakieś wypaczone pojęcie "bycia miłym". Dobrze jest być w życiu miłym, w wielu przypadkach to procentuje jeśli spotykamy się z normalnymi ludźmi ALE, należy stawiać również granice, być asertywnym i nie pozwolić sobie wejść na głowę.
Change my Mind


@SalvadorDali73: będąc słabym jesteś frajerem, będąc silnym nie jesteś. Bycie miłym czy dupkiem to sprawa drugorzędna. Kolejny wpis mylący bycie miłym z byciem dobrym człowiekiem i bycie silnym z byciem złym człowiekiem.
@SalvadorDali73: jak dla ciebie osiagnieciem jest aprobata jakis podludzi ktorzy nie maja szacunku do innych to raczej tez wiele nie osiagnales. Bycie milym to klasa sama w sobie, za samo takie podejscie jest sie lepszym czlowiekiem od wiekszosci bydla. To ze ci jakies #!$%@? p0lki dupy nie daja, albo patusy nie chca sie z toba przyjaznic, to nie dlatego ze bycie milym jest zle, tylko dlatego ze spoleczenstwo jest #!$%@? i
@Anthrax91: w jakim sensie wypaczone? Najzabawniejsze jest to, że pisząc to ja wcale nie miałem na myśli brania kredytu dla znajomej czy jechania na drugi koniec Polski po kolegę. Będąc dobrym i miłym ludzie chętnie przyjdą do Ciebie ze swoimi problemami czy innymi sprawami, ale jak już zaspokoją swoją potrzebę zostaniesz sam.
@SalvadorDali73: Lol, bycie miłym nie musi się równać temu, że pozwolę sobie wejść na głowę. A tej patologii nie ma co zazdrościć ani znajomych, ani "lasek", bo zazwyczaj to nie są ludzie z którymi chciałbym spędzać czas XD
Co za #!$%@? czasy. Będąc miłym człowiekiem nic nie osiągasz, jesteś samotny, społeczeństwo chce cię zamknąć, a będąc patologią i dupkiem masz dziś wszystko, tony "kolegów" i lasek, społeczeństwo cię chwali.

Change my Mind


@SalvadorDali73: czasy nie grają tu żadnej roli, bo od zawsze tak było. Czy to w XIX wiecznej Polsce pod zaborami, czy w XX wieku w PRL czy w współczesnej lewicowo-liberalnej Polsce. Okoliczności nie mają znaczenia.
Będąc miłym człowiekiem nic nie osiągasz, jesteś samotny, społeczeństwo chce cię zamkną


@SalvadorDali73: to społeczeństwo jest z tobą mi w pokoju teraz?

Za dużo wykopu, idź na odwyk. W jakiej niby sytuacji lepiej jest być wrednym patusem?
@SalvadorDali73: Autentycznie to moje myślenie sprzed kilku lat za które zbieram cięgi. Oczywiście że lepiej być miłym i życzliwym, takie zniekształcenie powoduje twoje środowisko. Po prostu widzisz dużo takich sytuacji, myślisz negatywnie i nie przyciągasz tego co dobre.

Na prawdę znam to z autopsji, nie radze w to brnąć bo chamstwo i patologia zebrało straszne żniwo w moim życiu. Dopiero od niedawna akceptuje całe dobro jakie mam w sobie, tą radość,