Wpis z mikrobloga

@itseracub: "wszystko inne" bo by ich rolex pozwał + w rolexie te komponenty są dopracowane do perfekcji a w tym Twoim biedackie, jak chińska podróba

mi byłoby wstyd w tym chodzić, jeszcze taką bluzę za 200 ziko załóż i będziesz miał komplet ^^
Dietetyq - @itseracub: "wszystko inne" bo by ich rolex pozwał + w rolexie te komponen...

źródło: 5371374_item_1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 14
@muadzik: Czy Ty kiedykolwiek miałeś w ręku Orienta? Wiesz co to jest za marka i czym sie różni od “chińczyka za 2 dychy”? Pytam się o opinie konkretnych użytkowników, a nie kogoś kto się nie zna i przypadkowo zobaczył moj post. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
  • Odpowiedz
@dexterpol: no nie mam pojęcia co to za marka ale jak @Dietetyq pokazał tego Rolexa to dla mnie jako laika jest to ewidentna podróba co skresla firmę jako ekskluzywną.
(Nie)Pomijam, że oba mi się nie podobają.
  • Odpowiedz
miałeś w ręku Orienta?


@dexterpol: Miałem dwa. W tym sprzed prawie 40 lat tarcza się dwa razy urwała, później ukradli, to nie wiem ile razy się jeszcze popsuł. W tym sprzed 20 lat w pół roku dwa razy poszło zawieszenie automatu, a nie robiłem w nim remontu udarem.
  • Odpowiedz