Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do widzów tagu #xntentacion - dlaczego nadal oglądacie kreta?

Ja jestem starokretem i potrafię popatrzeć na to obiektywnie przez pryzmat czasu. Może niektórzy z was nie pamiętają różnych rzeczy, albo nie usłyszeli, więc wam na dole je napiszę, a wy mi odpowiedzcie w komentarzu, dlaczego nadal go oglądacie xd pozwole sobie rowniez oznaczyc @starskaj @ext11 @Wimix21 @karol-domanski33 @suttle bo widzę, że byliście aktywni na tagu.

- Dosłownie 7 minutowy filmik jak wyzywa Bruce po skończonej współpracy od najgorszych idiotów, baranów, że j3b@ć go i innych epitetach w jego kierunku. Powiedział, że sam zerwał z nim kontakt, zakazał mu kontaktu do samego siebie i że nie chce go już jakkolwiek znać.
Ponieważ nie ogarnia do końca szachów. Na streamach było widać na początku, że był dla niego miły, a na ostatnich wyżywał się na nim psychicznie w moim odczuciu, ponieważ krzyczał do niego i obrażał.
Powiedział, że głupio się zachowuje, chociaż sam kiedyś powiedział, że on rozumie twitcha i wie, że to pod widownie tak jak franio często to robi, a jak oglądał stare filmy bruce i arquela np. z myjni powiedział, że spoko, wiec?
Albo argument, że bruce jest pijawką, która przyssysa się tam gdzie ma korzyść. Sam Bartek przyznał, że niezbyt lubi botez po tym jak jego kanał umarł, a potem i tak zdarzały się sytuacje, gdzie z nimi grał dla wyświetleń i aby nagrać filmik na yt xdd Udawana relacja z nemsko i wykorzystanie jej jaki przepustki do zagranicznych współprac.

- Nie adekwatne zachowanie do czynów Mentora. Sam mentor zrobił źle, ale jedyne co zrobił to odpalenie maszynki w internecie, gdzie dostał za to niejednego bana. Mentor powiedział, że robił to, aby zwiększyć swoje szasne z rywalem i wygrywać, aby mieć większy autorytet. I w sumie to zatrzymał się w rozwoju, bo spędzał pare godzin dziennie na czytaniu książek i treningach, a stał w miejscu - Bartek zaproponował mu pomoc i treningi, oraz wspólny podkast (Bruce też stał w miejscu z 1000elo, szkoda, że do niego nie był tak wyrozumiały :) a mentorowi wmawiał, że to nic złego, że stoi w miejscu, ważne aby się do tego przyznać i być szczerym, a on mu pomoże). Bartek nie lubi mentora i nie chciał wcale mu pomagać. W moim odczuciu potrzebował coś na kanał, bo z brucem nie ma już co nagrywać.

- Sytuacja z Paklezą, który był pijany powiedział mu, że jest arcymistrzem i coś znaczy i to wieczny tytuł, a Bartek go nie ma. Nie, żeby go wyzywał i określał wulgarnymi słowami, obrażał czy cokolwiek innego. Po prostu powiedział, że ma arcymistrza, a on nie. Po czym i tak go nie jeden raz, a pare razy przepraszał za to po całej akcji i pytał, czy wszystko w porządku. To Bartuś tak się na niego obraził, że podczas live wchodził na jego transmisje i wysyłał swoją armie, aby pisali mu głupoty, naśmiewał się z paklezy i go wyzywał. Na początku zachowywał się dziecinnie, nie było tu żadnych argumentów merytoryczny, po prostu chciał mu zrobić na złość i stosował prymitywne taktyki, gdzie to liczba widzów decydowała, kto ma w danej sytuacji racje.
Niby potem zaczął mówić o tych donate i symultanach z czego symultany same w sobie nie są złe, może i cena była wysoka, ale za to wszystko było legalnie. A jego głupie zachowanie było zanim w ogóle jeszcze sie dowiedział o tych donejtach.
https://www.youtube.com/watch?v=-prRp6Y1vjg
''Zwyzywał mnie mocno...'', ''powiedział mi, że on będzie wiecznie trwał, on ma arcymistrza.. i wiesz potraktował mnie źle, tak powiedział'' ''powiedział mi, ty to jesteś..'' i nic poza tym XD to niezle mocne zwyzywanie. Powiedział, że wyszło szydło z worka z niego, chociaż moim zdaniem to ni jak ma się do tego co mówił na bruce. Z niego to dopiero wyszło szydło z worka i to jeszcze na trzeźwo.

- Afera z toronto. Było dawno i nie pamiętam dokładnie jak było. Zebrał chyba 25 tysięcy na wyjazd za granicę z donejtów od widzów, gdzie wyraźnie było napisane, na co to jest. Miał pojechać do toronto i zrobić kolaboracje z inną szachistką, która nagrywa na twitchu.
Nie wyszło. Z tego co mi wiadomo to nie zrobił rekompensaty widzom i nie wybrał się do innego miasta za granicą, aby zrobić kolaboracje z kimś innym, więc wychodzi na to, że dostał kasę i ją nie wykorzystał tak jak powiedział.

- Jak się skończył, to cały chat spamował mu, aby była większa systematyczność i mniej sponsorowanych streamów, oraz więcej szachów. Podczas tego czasu, wbił mu na dc rybson i dosłownie powiedział to co ludzie pisali na chacie, a ten powiedział, że rybson napędza na niego hejt i nie jest prawdziwym kumplem. W tym okresie, również okłamał widzów, ze pojechał nad morze i robił sesje zdjęciowe, a chodził był u ekipy i potem jakaś impreza itp. Co rybson mu powiedział, że go cisną przez to, że ich okłamał, a ten się obraził.

- No i całokształt. Jest fałszywy, a zarzuca to innym, obraża się jak dziecko i stosuje jakieś prymitywne zagrywki wobec innych. Dosłownie to co mówi do innych, można jemu przypiąć.

#szachy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do widzów tagu #xntentacion - dlaczeg...
  • 7
  • Odpowiedz
"Ja jestem starokretem ale " - zaczyna się jak wpis każdego trolla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja na twitcha wchodzę od święta ale obserwuje trochę środowisko szachowe na yt. Sprawa mentora przewijała tam się już od jakiegoś czasu. Moim zdaniem wyjaśnienie go, jego oszustw, wieloletnich manipulacji, scamów, itd. to działanie pozytywne. Przypomnę tylko, że w środowisku szachowym oszukiwanie silnikiem to największa zbrodnia i mentor już był persona non
  • Odpowiedz
o #!$%@? taki elaborat, żeby sie dowiedzieć czemu inni oglądają to co tobie się nie podoba? Mentor, że ci sie chciało :D
Ale odpowiem, Bartek wydaje mi się spoko gościem, gadałem z nim też na żywo. Miły i otwarty na ludzi. Co do jego kontaktów z Brusem i Mentorem to jedyne co Bartkowi mogę zarzucić to to, że się w takie bagno pakuje. Brus i Mentor to osoby, z którymi w życiu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): > stremerzy, youtuberzy potrafią być bardzo interesowni, współpracować tylko kiedy im się opłaca, udawać przed kamerami wiele rzeczy (w tym związki i przyjaźnie), robić dramy pod kontent itp

Xn nie udaje, on po prostu taki jest. Jak sytuacje wyżej z Paklezą. Szczerze go nie lubi, co sam często podkreślał, bo ten pijany powiedział, że ma wiecznego arcymistrza. Nie, aby go ubliżał, obrażał, czy cokowlek xdd po prostu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Mentor, że ci sie chciało :D

Dosłownie o tym pisałem powyżej. Mentor jedyne co złego zrobił to w świecie szachowym używał maszyny, co nie jest traktowane jak jakieś najwyższe przestępstwo w Polsce, aby cię prokuratura ścigała, bo w komputerze w partii online patrzyłeś na najlepsze ruchy jakie podpowiada maszyna.


Mentor widzę, że jesteś na bieżąco z twórczością bartka i wycinasz nam najlepsze momenty żeby nas przekonywać dalej xD

Skomentuję tylko jedną
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Tak to jest, jak się dyskutuje z xn'owcami. Ty trollujesz, bo nie wierze, że ktoś jest taki.

Skomentuję tylko jedną rzecz którą już zresztą napisałem wcześniej.


Skomentowałem i to nie jedno powyżej.

Granie maszynką to nie jest żadne przestępstwo w Polsce ale w szachach to największa zbrodnia


Tak, zbrodnia jak #!$%@?. Do takiego stopnia, aby ośmieszać mentora w każadej kategorii, niszczyć mu psychikę, nawet poza światem szachowym
  • Odpowiedz
Mentor daj spokój, pisanie na wykopie tych wypracowań nic Ci nie da to raz. Dwa za używanie maszynki w partiach szachowych online to powinieneś mieć wypalone na czole OSZUST, dla mnie to zbrodnia. Trzy (jeśli jakimś cudem jesteś świrem broniącym Mentora i piszącym elaboraty na XN'a na wykopie), nie chcesz to go nie oglądaj i tyle :D To jest takie proste, serio.
  • Odpowiedz