Wpis z mikrobloga

@Scybulko: Jestem wyborcą PO i głosowałem na Tuska i Trzaskowskiego, zarazem niezmiernie mnie bawi, jak ktoś pałuje wiplera do Giertycha, bo pamiętam doskonale, jak ten chłop promował Młodzież Wszechpolską, czy na antenie TVP w telewizji publicznej jako Minister Edukacji mówił, że w szkole nie ma miejsca dla subkultur typu emo czy dla dziewczyn ze złych domów z różowymi włosami i agrafkami wpiętymi w dzwony, bo szkoła to miejsce na normalność...

Pochodzę z miasta powiatowego i w latach milenium byłem skinheadem i pamiętam jak ganialiśmy po mieście Bosaków z Młodzieżą Wszechpolską bo były to dla nas zwykłe p---y, pamiętam mundurki w szkołach mimo, że mnie już nie objęły, ale objęły moje młodsze rodzeństwo i przede wszystkim moich rodziców finansowo. Ja zwiedziłem od tego czasu pół świata i nauczyłem się szacunku i różnorodności, a także akceptacji inności, rozmaitości światopoglądu, kultury i pochodzenia, ale niezmiernie mam bekę z tego, jak z Giertycha się robi opozycjonistę i demokratę walczącego z systemem, którego był skrajnym budowniczym.

Zwłaszcza że w czasach LPRu Giertych starał się przejąć polską prawicę kosztem PiSu czy ugrupowaniu Marka Jurka, a także odciąć Samoobronę Leppera od koalicji. Prawicowcy jak i sam Roman Giertych uderzali w Unię Europejską, kolportowali czasopisma, plakaty, wlepki i subkulturowe ZINy przeciwko UNi i przeciwko SLD, a sam Roman kolportował książkę swojego umierającego ojca- Macieja Giertycha pt, "Z nadzieją w przyszłość", oraz książkę pt, "I tak nie przemogą! : antykościół, antypolonizm, masoneria" która treścią i przekazem dzisiaj jest porównywana do książki Leona Degrelle pt. Płonące Dusze i wówczas była bardziej radykalna niż książki Romana Dmowskiego, a starego Giertycha wówczas liberalna PO nazywała Dmowskim 21 wieku i faszystą pod płaszczykiem katolika, a Romana Giertycha między innymi Radosław Sikorski ówczesny minister spraw zagranicznych nazywał marną imitacją Oswalda Mosleya i prymitywnym następcą Piaseckiego z ONRu i
  • Odpowiedz
@FuriousViking: Taka kondycja naszej demokracji jakie nasze wybory. A wydaje się patrząc przekrojowo, że mamy pamięć złotej rybki i żadnej lekcji demokracji nie odrobiliśmy. ..
Zbadaj kondycję swoją, bo naprawdę piszesz bełkot, o którym nie masz totalnie pojęcia. Polityka, ekonomia, finanse, prawo to nie są dziedziny dla gościa co naprawdę nie ma pojęcia. Zegarek Doxa na ręku każdego Polaka, średnia krajowa itd. w portfelu, jakie jeszcze kłamstwo napiszesz, choć kłamcą
  • Odpowiedz