Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty

Czy jest sens w ogóle inwestować w te kryptowaluty ? Przecież wsadzając 2tys PLN w btc to on musi zrobić 2x żebym ja miał 4tys. Czekać rok czasu dwa a może więcej żeby zyskać 100% ma to sens ? Przecież przez ten czas będąc osobą nie jakoś mega bogatą mogę potrzebować tej kasy i oczywiście jestem w plecy… I nawet jak po tych 2 latach z 5 tyś zrobi mi się 10 to i tak życia mi to nie zmieni natomiast strata już tych 5k PLN robi dużo złego w moim budżecie. I nie tylko moim bo pewnie i większości wykopków. Już wolę chyba to wsadzić na lokatę. Co myślicie
  • 29
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93: traktuj to jak hazard i zakładaj z góry, że cały hajs w to wpakowany jest stracony. jeżeli nie możesz sobie pozwolić na zabawę polegającą na przewaleniu jakiejś kwoty, to tego nie ruszaj i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@opk20: Ale chociaż stabilne 5%. Mam na revolucie 40k PLN wpłacone na lokatę 4,5% a to mi daje codziennie 5zl. Jest to i dużo i nie duzo ale w każdej chwili mogę wypłacić itp… a jakbym to wpakował w krypto ? Powiedzmy w te ETH i btc to co bym miał? Gdybym rok temu kupił to okej byłbym do przodu ale gdybym kupil wcześniej ? W plecy i to nie mało
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93: poza tym pieniadze powinno sie inwestować gdy ma sie juz stabilne inne zrodlo dochodu i nadwyżke pieniedzy. Jesli twoje pieniadze starczaja na zycie i malo co zostaje to nie ma co sie brać za inwestowanie
  • Odpowiedz
@Giga_Przegryw: chodzi mu ze tam ma pewne 4.5% i może w każdej chwili wyplacić a te pieniadze mu są potrzebne do życia. Z takim podejściem to nie ma co inwestować, lepiej zając się tym jesli się będzie miało stabilne źródło dochodu i pieniądze na to
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93: Jak masz takie myslenie to nie ma sensu naprawde, bedziesz sie tylko stresować i bedziesz na 90% stratny. Ja kupowałem btc jak był po 40k$, potem spadł do 17k$. Tez kupiłem. Pare dni temu był po 48k, łacznie jestem na +. Czytając twoje wpisy jestem przekonany ze byś sprzedał przy 17k$ ze stratą dla tego daruj sobie krypto. Jak bedziesz za rok slyszał w radiu o krypto ze to dobra
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93 cieszysz się z 4,5% na Revolucie gdzie w pierwszym lepszym banku masz od 6% w górę. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ranking lokat/kont oszczędnościowych i masz najlepsze oferty. Jak się boisz straty to kup sobie obligacje skarbowe EDO i zarobisz więcej jak na Revolucie, a nominalnie nie stracisz.
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93:

Proste..
Przy tak małym budżecie nie inwestuje się w btc.. i tu masz racje

Szukaj altów z małym mcap które mogą zrobić np x20 czyli masz 40tys z 2tys jak znajdziesz dobry projekt..

Bardziej ryzykownie pakujesz te 2tys w memcoina i jak będziesz miał szczęście i cierpliwośc to pomnoźysz te 2tys razy 100
  • Odpowiedz
@radzia666 no ta memcoiny to jeszcze lepszy hazard jak btc :D potrafia wystrzelic z dupy i spasc na psyk rownie z dupy. Albo pan elon stwierdzi ze juz dosc i zrobi dump..
  • Odpowiedz